Kupno głośników Media-Tech TORNADA PRO DB 2.1


(hevet) #1

Szukam jakiś "ciekawych" głośników 2.1,moim obecnym Creative 5.1,a dokładniej pilotowi chyba już nic nie pomoże.W moim obecnym zestawie i tak nie korzystam z tylnych głośników więc kupno 5.1 jest dla mnie zbędne.Znalazłem Mediatechy http://www.media-tech.pl/page.php?do=de ... 144&kid=11 (i tu bardzo proszę o nie wypowiadanie się fanów Logitechów i Creativów).Najbardziej co mnie interesuje to możliwość korekcji dźwięku w samych głośnikach nie tylko przez kartę dźwiękową,pilot bezprzewodowy też mile widziany.Może jednak znajdują się na forum ludzie korzystający z głośników innych firm niż Logitech i Creative?Prosiłbym o opinie o wymienionych przeze mnie głośnikach albo w ostateczności o podanie innych ciekawych ofert spełniających mój warunek.Cena do około 300zł.


(Mariosti*) #2

hevet , Nie rozumiem dlaczego do subwoofera wstawili dwie małe membrany zamiast jednej dużej która faktycznie mogłaby się zbliżyć do tych 20Hz.

Jeśli chcesz posłuchać czegoś ciekawego to posłuchaj geniusów 3000a (to nie 2.1 tylko 2.0, ale głośniki niskotone mają średnicę subwoofera z logów x540)


(zaklik) #3

Każdy chwali swoje . Użytkownik Creativa , Logitecha , Media-Techa czy obojętnie jakiej tam firmy będzie mówił , że to co ma jest najlepsze . Najwiarygodniejsze są jakieś testy w gazetach itp. Ja korzystam z głośników wbudowanych w laptopa :stuck_out_tongue: więc będe dość obiektywny . http://www.agito.pl/zestawy-51/logitech ... 36219.html - myślę , że najlepsze w tej cenie co możesz dostać . Wybieraj między Logitechem a Creativem - zawsze wygrywają różne testy .


(Psio1) #4

Jak do 300PLN i nie upierasz się przy 5.1 (i słusznie jak Ci to niepotrzebne) to tylko i wyłącznie te:

http://www.allegro.pl/item497371300_glo ... t_wwa.html

pod względem jakości dźwięku plastiki od logitecha i creativa wymiękają.

Sam mam Geniusy, wprawdzie 5.1 (model 6000), jestem z nich bardzo zadowolony.

Chyba testy na najgorzej wydane pieniądze, albo na głośniki dla fanboya plastików logitecha/creativa.


(hevet) #5

Właśnie te wszystkie testy są dla mnie mało wiarygodne.Czytaj dokładnie co napisałem.Nie chcę głośników 5.1,a chcę mieć chociaż jako taką możliwość korekcji dźwięku,a Logitechy umożliwiają jedynie regulację basów,tak jak zdecydowana większość głośników.Z tymi "fanami" to chodziło mi dokładnie,że niektórzy nie widzą nic innego nawet gdyby było dużo lepsze oprócz Creativów i Logitechów.

Właśnie trochę czytałem o Geniusach tyle,że o innym modelu i są dość pochlebne opinie o nich,nie wiem jak z tym modelem 3000A.

A może ktoś jednak ma te,które zaproponowałem i coś napisze więcej?