Kupno karty graficznej i monitoru lcd

Witam mam kilka pytań:

1.Zastanawiam się nad zmianą karty graficznej, czy opłaca się kupić:

Gigabyte GeForce 7600GS 256MB czy może jest coś lepszego w podobnej cenie. A może dozbierać i kupić coś lepszego? Zaznacze że pierwsza opcja jest mi bardziej na reke.

  1. Mam zasilacz firmy Mode Com 350w czy jak zmienie karte bede zmuszony do wymiany zasilacza?

  2. Chciałem też kupić monitor lcd, tak do 1000zł, jaki najlepszy kupie w tej cenie i czym się kierować w wyborze monitora?

Ta karta jest dobra zaśilacz lepiej wymień przynajmniej 450w a z monitroów możę LG 1770HQ najlepszy sprzęt na za tą cenę.

To chyba jest troszeczkę leprze OD 7600GS(Sam mam 7600GS Gigabita nie narzekam ale )

Do gier ATI powinna być lepsza ma Wyższe parametry gł Pamięć 1400Mhz i Przepustowość pamięci 22 GB/s (GDDR3)

Karta

A jaką pamięć ma ten gigabyte? i jakie chłodzenie, wiem że kiepsko się kręci karta GF7600GS od gigabyte, jak ma pamięć DDR2 i radiator to się nie opłaca brać bo będzie słaba wydajność i będzie wysoka temperatura.

Lepsze karty to Galaxy GeForce 7300 GT DDR3 Zalman, Galaxy GeForce 7600 GS DDR3 Zalman i Palit GeForce 7600 GS Sonic DDR3.

Jaki to Modecom? MC czy Feel, Feel II? jak Feel/Feel II to obowiązkowo do wymiany.

Monitor LG 1770HQ niestety nie jest najlepszy w tej cenie matryca TN czyli kiepskie kolory i kiepski kąt widzenia, W tej cenie lepiej brać Benq FP91GP matryca MVA lepsze kolory, lepszy kąt widzenia i nie smuży aż tak jak ten LG lub Samsung SM-770P na matrycy PVA dobry kąt widzenia, dobre kolory i też nie smuży tak jak ten LG.

Co do karty zgoda zdecydowanie Galaxy GeForce 7600 GS mam taką w starym kompie i nie ukrywam jest dobra ale co do monitora to się nie zgadzam w 100%. To również część starego zestawu który stoi obok mnie i zero smużenia kont widzenia wystarczająco duży. Kolory bardzo dobre chyba nie obchodziłeś się nigdy z tym panelem. Super kontrast ustawień od grona pl menu paneliku. Ja zdecydowanie polecam LG

No właśnie, teraz każdy będzie polecał ten który posiada, a przecież z pewnością są lepsze niż te które posiadamy.

Niestety muszę ciebie rozczarować bo miałem dwa dni tego LG i jakoś kolory nie były dobre a kąt widzenia to straszny był a jakie smużenie że aż szkoda gadać :x

chyba sobie kpisz człowieku. Kolory są dobre kont widzenia nie najgorszy a smużenia nie ma:]. Także nie wiem o czym rozmawiamy. Najpierw to odpowiednio ustaw sobie ten sprzęt a potem komentuj bo odpowiednio ustawiony naprawde potrafi dużo to tyle z mojej strony

Więć co lepiej kupić Geforca czy coś ATI? I jakiej firmy? Jak byście mogli to podajcie dokładne modele bo jestem w tych sprawach ciemny.

lepiej skończmy ten temat ty wiesz lepiej ja wiem lepiej każdy monitor z matrycą TN jest beznadziejny no ale ty chwalisz nie widziałeś żadnego monitora oprócz swojego to co ty możesz wiedzieć na ten temat.

kolego w domu mam 3 panele LCD i każdy jest inny także coś na ten temat wiem. A to że ty nie umiesz ustawić sprzętu żeby miał odpowiednie kolory to i nie smużył to już nie moja sprawa nic na ten temat nie wiesz ŻEGNAM