Kupno Karty Graficznej oraz Pamieci RAM

Witam chcialbym zakupic karte graficzna i ram obecnie posiadam:

Karta Graficzna - Nvidia GeForce FX 5200 128mb AGP 8x

Prosilbym o polecenie jakiejs podobnej karty graficznej poniewaz z obecna mam taki problem ze musze tam pare razy tak zruszac kabelkiem przy wejsciu d-sub nie jest to wina napewno kabla poniewaz na 2 innych kompach chodzi zawsze za 1 razem a na tym musze ruszac kablkiem az wkoncu sie zapali ekran(po restarcie oczywiscie) mozna wina porta?

Pytanko czy oplaca sie kupic uzywana?

Ram jaki obecnie posiadam : Nanya M2U51264DS8HC3G-5T 512MB

Szybkosc pamieci PC3200 (200mhz)

Typ pamieci DDR SDRAM

Moja Plyta glowna to Epox EP-8K9A7I

Chcialbym dokupic nastepne 512mb i jeszcze pytanko ile max mogbym tu dac ramu?(gb)

W razie czego gg:

25848577 8)

Z gory dziekuje za pomoc:)

EDIT:

A jeszcze ostatnie pytanie:

gt430.jpg

Kolo D-suba jest takie wejscie jak kupilem tego kompa to mialem do pci podpiete cos takiego i jest ich w rzedzie ok 4 do czego sluza?

2.To jest wejście hdmi

Nie wejście tylko wyjście.

Witam

Ciężko mi w ogóle tu co napisać. Dawno nie spotkałem się z takim zabytkiem. Proponuje kartę graficzną:

  1. z GF np. series 7900, 7800, 7600

  2. z Radeon’ów np. HD2600XT, X1950, X1700

oczywiście pamiętając, że to są wersje AGP.

Ty pokazujesz na screen’ie GF w wersjii PCI-Ex16.

Jeżeli chodzi o kości pamięci to tylko pamiętać, żeby to były SDRAM i o tej same częstotliwości 200 MHz (płyta główna obsługuje do 400 MHz). A ile to Twoja sprawa. Ta płyta obsłuży do 3 GB RAM-u, więc kup sobie jej więcej.

Jeżeli masz taki blaszak, to i podejrzewam, że zasilacz nie pierwszej młodości więc lepiej też kup.

Pozdro :slight_smile:

Aha, wszystko kupisz w Allegro.

To ma byc sdram dimm czy ddr dimm a I karte graficzna kupie chyba ta sama co mam :wink:

A to zdjecie to dotyczylo tylko pytania wiem zaaabytek xd

Witam

Wg specyfikacji Twojej płyty głównej to możesz posiadać takie kości pamięci:

jednostronne lub dwustronne 2.5V DDR-266/333/400 DIMM po 64/128/256/512Mb/1Gb, asynchroniczne. Czyli najprostsze DDR. Pozdro :slight_smile:

A ja nie radzę wymieniać karty na AGP. Jest to inwestycja nieopłacalna. Jaki masz budżet na zakupy?

Ja też bym nie inwestował w AGP, ale w poście prosił o podobną kartę graficzną. :slight_smile:

Tom co myslisz np o takiej?

http://allegro.pl/kingston-pamiec-1gb-2 … 36849.html