Kupno karty graficznej

Witam, zamierzam wymienić kartę graficzną, jako, że aktualnie mam w komputerze zintegorawny układ graficzny a do gier się nie nadaje za bardzo. Proszę o pomoc w wyborze karty na, którą mogę przeznaczyć aktualnie 200-300zł.

Dane komputera:

Płyta główna Gigabyte 8i945gzme-RH

Intel Pentium D820 2.80 Ghz

1024 Ram DDR2 533 Mhz

Dysk Segate Barracuda 7200.9: 120 GB 8Mb cahe

Zasilacz 350W Enlight

Wiedze na temat komputerów mam niewielką i myślałem nad takimi kartami, nie wiem jednak, czy wybór jest dobry i czy mój zasilacz to podzwignie.

GeForce 7300GT

Radeon X1300 Pro

PS.Wyszukałem kilka podobnych tematów, ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie o zasilacz.

W pierwszej kolejności to zmień zasilacz. Fortron 350W z allegro.

gf7300GT ale galaxy, najlepiej z chłodzeniem zalmana.

a ja bym sie troche wstrzymal i kupil juz karte ktora bedzie obslugiwala DX10 (mysle o GF 8800) tyle ze to nie maly wydatek ale lepiej isc do przodu niz sie cofac…

Człowiek posał Ci sumę chyba

a Ty mu ładujesz grafę której jeszcze nie ma i będzie kosztować 10 razy tyle.

Dobrze, rozumiem, że zasilacze sprzedawane wraz z obudowami są duże słabsze i mniej bezpieczne, niż te firmowe. W takim razie, czy to będzie dobry wybór, ewentualnie ten zasilacz. I pytanie, czy po zmianie karty ten zasilacz bez problemów pociągnie zestaw.

Ok, czyli zdecydowanie chłodzenie zalmana. Lepiej kupić wersje 128 MB, czy droższą z 256?

A jeśli się zdecyduje na wersje 128 MB, czy to będzie właśnie dobra karta?

i ciekawe po co Ci taka karta.Bo jak tylko do gier to szkoda mi by było wydania tyle kasy co ta karta kosztuje.A do gier gf7300gt sytknie.Przedewszystkim zmień zasiłke na Fortron 400w lub 350w THA-P

Te same, różnią się czasem gwar. Lub coś mocniejszego Pentium D lubi zjeść np Chieftec 450W lub mocniejszy.

Kartę Palinta Sonic 7600GS 256 DDR3 cenowo dużo się nie różnią +20 zł.

taaaaaaaa 8800 >>>>>>> ??? a czy każdy śpi na pieniądzach żeby pozwolić sobie na taka grafe, poza tym w kwocie do 1000 jest tyle znakomitych grafik że wystarczy tylko się porozglądać… ale wracając do tematu to 7300GT ZALMAN GALAXY