Kupno karty TV

Z uwagi na to że w ogóle się na tym nie znam chciał bym prosić o wasze opinie na temat tej karty czy opłaca się ją kupić,czy może polecicie jakąś inną w podobnej cenie.Na co musze zwrucić uwage przy zakupie takiej karty?

TV mam z kablówki.Z góry wielkie dzięki.

dożuć troche i kup “leadteka”

np tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14066

polecam bardzo bo mam taki świetny obraz i cała reszta solidny pilot wykrywa wszystkie programy itp

jedyna wada : brak sprzętowej kompresji do mpeg … no ale taki ze sprzętową kompresją są po ok 300- 350 zł :?

p.s. co do tego co podałeś to niepolecam ! jakiś używany szrot :? niewarto !

Całkiem fajna jest ta karta do której podałeś linka,tylko szkoda że bez FM bo na tym też mi zależy.

Mam jeszcze pytanko,czy można taką kartą zgrywać na twardy sygnał z TV / FM ??

Tutaj znalazłem jeszcze takie cudo co wy na to ??

To jest przecież ta sama która Ci się nie podobała z powodu braku FM.

Dobry jest Ekspert ale dużo droższy

http://proline.pl/shop.php?prodid=WINFAST+TV+2000+XP+E

Co do zgrywania - oczywiście.

Ale licz się z tym że do zgrywania w dobrej jakości potrzebować będziesz silnego procesora.

ten “silny” procesor to wystarczy 2 GHZ czyli każdy współczesny komp sobie z tym poradzi doskonale :wink:

No nie zupełnie ta sama bo ta XP RM box nie ma FM i kosztuje 112 zeta,a XP RM ma FM i kosztuje 107 zeta.

Czy procesor Athlno 64 3200+ starczy do zgrywania? A i jeszcze w jakim formacie zgrywa na dysk ?

Dzięki za pomoc :piwko: :piwko:

W różnych - wszystko zależy od tego jaki format ustawisz.

Procesor starczy ale czy starczy miejscza na dysku na to . Jaki masz dysk ??

Nie licz na to że zgrasz sobie film z TV ot tak , potem nagrasz coś z radia

i ot tak wgrasz gierkę .

Powiedzmy po tygodniu ( wystarczy nawet 1 dzień) zapełnisz dysk nawet 180 GB i kalapito.

10 minut filmu bez kompresji zajmie Ci - powiedzny - 40GB na dysku. Będziesz miał super jakość .

Zmiejszysz kompresję -jakoś spadnie ,za to więcej nagrasz.

Nad wszystkim trzeba panowac , kopmpresować , przenościć itp.

:smiley:

Ps .

Żle postawiłeś pytanie .

:mrgreen:

Ps2

Z koblówki pewnie bedziesz miał sygnał analogowy więc weż to też pod uwagę .

Z tym nagrywaniem to sprawa trzeciorzędna,najważniejsze to to żeby można było pooglądać tv bo po ostatniej burzy zostałem bez telewizora,a zanim(ok 3-4 miesięcy) uzbieram fundusze na drugi zmuszony będe na ten czas kompa przerobić na TV.

Wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc :smiley:

phylby

ale ty zle gadasz :?

zgrywa sie w formacie mpeg 2 najlepiej

i bedzie taka sama jakość jak byś zgrywał bez kompresji …

no dzxiwne żeby w kablówce był cyfrowy sygnał :?

wkońcu mamy analogową tv w polsce :?

jedynie z satelity masz sygnał cyfrowy ale do tego sie kupuje tuner sateliotarny a nie tv