Kupno Komputera

Witam Kupuję komputer głównie do grania mówcie czy jest dobry . :slight_smile:

AMD ATHLON II X4 QUAD 640 4x3,0

Plyta Glowna ASUS M4N68T-M Socket

Pamiec ram 4GB

Karta Graficzna: GeForce 9800GT 1024MB

Dysk twardy 500B Sata 2 Seagate 7200.12

Zasilacz 500W 12cm silent

Słaby grafika słaba, dysk jest lepszy w tej cenie, zasilacz chyba jakiś noname widzę:P Płyta główna na nforcie najgorzej jak można wybrać. Jedyny plus to procek, ale co z tego jak grafika do gier imo kaszanka

Jakim cudem grafa słaba na necie nawet na stronce Nividi GTA IV pójdzie na max detalach -.-.

Ja pisze słaba bo w tej cenie jest o niebo lepsza, np taki radeon 4850 bije tego geforce’a. Ja kiedyś miałem kupić sobie radka 5770 a ceny spadły i kupiłem gainwarda gtx460, a do 300zł+ najlepszy jest radeon 4850, później do 600zł jeśli wyczaśniesz dobry sklep to gtx460 768mb. U mnie na tej grafie z athlonem x3 3.1ghz chodzi all na maxa bez texture tylko medium bo mi na czerwono wskazuje bo mało pamięci na grafice. Można w tej cenie lepszy sprzęt złożyć co dałeś.

Pozdro

Ale to jest cały złożony nie kupuje na części .

A ogólnie komp kosztuje 1400 zł

Przecież można wybrać części według swojego widzi misia i może sklep Ci złożyć, max to 1zł powinno kosztować. Jak składałem kompa przez neta na stronie, to miałem wybór dostarczyć w częściach albo złożony. A że sam chciałem złożyć to miałem w częściach, za tą cenę bym miał pewnie all do kitu. A zapłaciłem 1620zł z wysyłką.

Nie kupuj gotowców. Lepiej złożyć porządny zestaw i zamówić w sklepie, w którym składają kompy.

I bym zapomniał gotowe kompy mają plomby, co za tym idzie, nie można nic samemu podłączyć, np jak się ma stary dysk z innego kompa i przenieść dane…

Dlatego takie allegro media markty itp omijać z daleka. Bo tam dają słabe zasilacze, i podzespoły które już idą w zapomnienie, po to by się je pozbyć