Kupno laptopa. Pytanie


(Pawsin) #1

Więc, chciałbym nareszcie sprawić sobie nowy komputer, najlepiej notebooka. Jednak mam bardzo ograniczony nudżet ( jak na laptopa ) do 2500 zł. Zainteresował mnie kadłubek Asusa ( asmobile ) http://www.ceneo.pl/967637. Co o tym sądzicie ? Troche dzwine że taki tani, a config ma w miare porządny. Ewentualnie co doradzicie w tym zakresie cenowym ? Mimo wszystko stawiałbym na ten kadłubek lecz nie mam na jego temat żadnych opinii.

Notebook ma służyć do wszystkiego. Filmy, muzyka, no i chciałbym żeby poszły na nim jakieś nowsze produkcje z branży growej.

Możliwy jest także zakup stacjonarnego, ale w tym wypadku musi to być cały zestaw. ( czyt. monitor, mysz, klawiatura, słuchawki + mikrofon ), też do 2500. Naprawdę nie mogę się na nic zdecydować, więc mam nadzieję, że mi pomożecie :wink: .

Pozdrawiam.


(system) #2

Warto dołożyc kilka stówek i kupić tego: http://allegro.pl/item374794735_asus_s9 ... datki.html


(Pawsin) #3

Dzięki, zastanowię się nad tym t9300 ; ). Jeszcze jedno pytanie: czy takie składaki są "stabilne" ? Czy nie ma z nimi jakichś poważniejszych problemów. W końcu to nie oryginalny HP czy Dell.


(system) #4

No ten raczej jest porządny... poczekaj na opinie innych


(fiero) #5

Chcesz grać, kup normalny komputer. Chyba że masz powyżej 4000zł na porządnego laptopa. Bo możesz się zdziwić jak mój znajomy który kupił dzieciakowi laptopa na komunie za 1500zł a potem kombinował jak uruchomić Crysisa.


(Adalbert) #6

Z laptopów to może http://www.allegro.pl/item374192337_vbi ... _raty.html