Kupno Laptopa

Witam mam dylemat taki, planuje kupic laptopa tak do max 2.500 ale ogolnie szukac bede tak ok 2.100-2.200 bo chce kupic oryginalny Windowsc i w sumie to mi 2.500 pojdzie.

Jesli chodzi o wymagania to chcialbym aby laptop miał chociaz:

  • 512 ram

  • 80GB dysk

  • procesor: pewnie jakis intel 1,6 ghz

  • nagrywarka DVD

Mysliscie ze z takimi wymaganiami da sie kupic w takiej cenie laptopa??

Ogolnie nie planuje na nim grac bo pewnie grafiki w takich tanszych laptopach to sam badziew. Planuje go raczej do pracy, ogladanie filmow, zdjec.

Aha, zapewne nie bedzie to HP ani IBM bo tu pewnie sie za firme doplaca jakies pare stowek. Ogolnie to mysle tak o Toshiba, Fujitsu oraz znajomy mowil ze Acery tez sa dobre i wzglednie tanie.

Jak macie jakies propozycje co do modelu to bede bardzo wdzieczny!

Prosze tez o jakies komentarze odnosnie preferowanych przez was modeli do tej ceny ktora podałem.

DZieki i pozdrawiam!

Polecam ! ! !

Zjadą z ceny, jeżeli kupisz poza Allegro.

O Acerach różne słuchy chodzą… Proponowałbym raczej zdecydować się na inny.

IBM to oczywiście najwyższa półka, HP już mniej, więc za tę cenę znalazłbyś coś. Toshiba to też raczej wyższy standard. Najdoskonalszym kompromisem moim skromnym zdaniem jest Fujitsu Siemens. Jakością dorównują Toshibie, a są tańsze. HP oczywiście to obok IBM najbardziej ugruntowana marka, więc też byłby świetnym wyborem. Są jeszcze ASUSy. Cóż, sam aktualnie posiadam jednego, ale ponieważ w tej branży jeszcze raczkują, więc nie można powiedzieć o nich tak wiele. Acz ja problemów nie mam, jak dotąd.

Wcześniej pracowałem na FS. Z innymi nie mam doświadczenia.

Wybieraj między FS, a HP, taka moja rada. W takich cenach na pewno Acery będą oferowały lepsze parametry, ale lepiej zamiast tego mieć solidniej wykonany i pewniejszy sprzęt.

Konkretnych modeli niestety nie jestem w stanie Ci zaproponować, ponieważ moja wiedza w tym zakresie opiera się na stanie sprzed pół roku, więc troszkę już jest przestarzała…

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 18:54

Acha, polecam stronę. Znajdziesz tam wiele recenzji poszczególnych modeli wszystkich marek.

polecam HP, sam mam model z serii nx6310. Bardzo dobrze się spisuje… Może HP do najtańszych nie należy, ale za to są bardzo solidne :slight_smile: