Kupno Monitor LCD i karta graficzna

Szukam monitora oraz karty graficznej razem do 1000 zl. Monitor lcd i karta zapewniająca wydajność wyższą niż geforce 6800xt oczywiście na agp.Najlepiej podajcie linki do proline.Jeśli nie to czy dobrym pomysłem jest kupno monitora lcd przez internet?

za mały budżet :wink: karta graficzna na AGP jak rozumiem ?? podaj pełną konfigurację komputera włącznie z zasilaczem.

Monitor ASUS VW193S 599zł (w Avansie) Sam kupiłem i polecam jak za taką kwotę :stuck_out_tongue:

Karta Graficzna Palit 7600GT 399zł Klik

No i zasilacz podaj, bo może będzie trzeba wymienić

nie przesadzaj nie chce 22 cali … :smiley:

napisałem:

Podaj linka do tego monita.Aha nie lepiej wziaść 7600GS palit sonic ?

Radeon HD2600XT za ok 370zł. http://www.znak.pl/index.php?cid=143&sc … ap256+bulk

miałem na myśli pożądaną 19tkę :wink: na matrycy mva.

to było zapytanie retoryczne

do czego używasz komputera ??

Normalna praca oraz gry tzn. chce tylko ,żeby cod 4 chodził mi na zadowalającym poziomie czyli 60,70 fps ,żeby cały czas było. Bo na mojej karcie jest koło 15 fps.Oraz w cod 1,uo,2 333 fps.

na twoim miejscu kupiłbym crt 19cali sprzedał to co mam i złożył kompa na platformie am2 z ddr2 i 8600gt sonic+ od palita lub wyciułał na nowego radka 3xxx pci-e.

dlatego pisałem byś podał pełną konfigurację komputera w celu jego wyceny.

Na monitorach się nie znam ale jak weźmeisz coś do 650zł to kupisz jedynie coś na styl Radeona x1650 pro 256mb wiec raczej twój budżet jest zbyt niski

to tak moja konfiguracja obecna intel 2,6 ram 768 geforce 8600xt zasilacz 350 wat fortron ale to tak karta jest chyba uszkodzona (arty w grach) mój obecny monitor samsung synycmaster 795mb też się zepsuł robią się pasy na ekranie czasem (może od grafiki nie wiem) więc wątpie ,żeby mi to ktoś kupił… płyte teraz mam na dodatek asrocka…

dobry opis i kupi :wink: pasy na ekranie mogą być spowodowane uszkodzeniem karty (lub jej przegrzewaniem).

za ten złom zbierzesz ok. 200-300zł + to co masz i starczy na x2 4000+ z tanią płytą na nf6100 lub 690g 2gb ram 8600gt od palita obudowę i zasilacz, dysk z gruza lub opchniesz i powinno starczyć na 250gb sata2.

nie brnij w tego szrota.

Podaj mi jakąś dobrą konfiguracje komputera na razie będe miał koło 1200 zł później sprzedam ten i dołoże kase myśle ,żeby wziaść płyte na razie z integrą grafe później to sprzedać i wziaść 8600GT sonic.

grafa radeon HD2600xt 256mb GDDR3 za 400zł na agp

bardziej opłacalne niż GF 7600…