Kupno Mp3

Witam was wiem że takich tematow jak mój bylo już dziesiątki ale mam kilka pytan co do zakupu takiego sprzętu

http://www.pixmania.com/pl/pl/128982/ar … tx-se.html

czy to dobry wybór? czy w tym sklepie internetowym nie oszukują?

Z gory thx za odpowiedzi :slight_smile: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jeśli martwisz się że cie oszukają to zobacz do komputronika - tam jest solidnie i tanio

Z tego co mi wiadomo to dobry sklep, a co do mp3 to bardzo dobry sprzęt, ale ja osobiście bym trochę dołożył i kupił z radiem

Heh thx za odpowiedzi ale z radiem mi nie potrzebny :stuck_out_tongue_winking_eye: chce kupic ten MP3 tylko po to zeby sluchac muzyki w kazdym miejscu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

taki przysłowek i rzeczownik nie może występować razem…

Dinooo odtwarzacz jak dla mnie spoko, mam 256MB, gra elegancko, ustaw sobie equalizer i będzie looz.

ja mam tx se 1gb i jest genialny

pc108 , miło, że się tym z nami podzieliłeś, choć nie wiadomo - po co :?

co do samego sklepu - znajomy kupował tam coś, nie słyszałem, żeby narzekał :slight_smile:

Ja mam taki sam. Bardzo dobry. Najlepiej ustawic equalizer na rock;]

Hmmm ustawie sobie na taki zeby dobrze komponowal sie z muzyką typu “Techno” :stuck_out_tongue: będe po kolei sprawdzał jaki najlepiej pasuje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

świtna wypowiedź :mrgreen: :mrgreen:

Szkoda tylko, że tak pusta :?

Napisałem że mam creative’a muvo tx se 1gb bo mam duzo sprzetu creative i polecam ta firme.

Odpowiadam wiec na pytanie Dinooo: ‘‘czy to dobry wybór?’’ odpowiadam, GENIALNY. Polecam creative bo creative rządzi a nie jakieś szroty z reala za 50 złotych. Jak odtwarzacz to pożądny a nie taki który posłuży 2 miesiące.

dinooo nie wiem czy wiesz ale pixmania jest we francji więc będziesz miał trudności z gwarancją i wysokie koszty wysyłki

ja bym ci polecał kupno tu: http://www.allegro.pl/item125978804__cr … 2mcy_.html

lub w którymś z polskich sklepów (razem z wysyłką wyjdzie ci taniej niż w pixmanii)

Co do odtwarzacza to nie wiem jaki jest bo mam iRivera :slight_smile:

Hmm to brac to z pixmani czy nie brać? Jak radzicie? Czy jesli np zepsuje mi się ten odtwarzacz to będe mógł oddać go do serwisu w polsce?

ja bym radził porozglądać się na allegro…w takiej cenie jak napisał nawet keiros mp3 512mb creativa w podobnej cenie ^^ ja bym wybrał allegro.pl :slight_smile:

Dinooo

Nie słuchaj rad kompletnych laików :!: :!: Za te same pieniądze( a nawet dużo taniej) co przereklamowanego creative’a możesz nabyć o wiele lepszy odtwarzacz - SanDisk Sansę (1gb). Oferuje on lepszą jakość dźwięku i jest zdecydowanie praktyczniejszy. Głośność i jakość słuchawek jest nieporównywalnie lepsza od tych z zestawu creativea. Tak się składa że testowałem już b. wiele odtwarzaczy różnych firm, z róznych przedziałów cenowych, dlatego mam porównanie. Jeśli ktoś miał w ręku tylko jeden model mp3-ki i był to akurat creative i wychwala go pod niebiosa polecając go wszystkim bo “to creative”, to jest totalnym ignorantem :!:

kapuś , może jakieś linki do odtwarzacza, oraz może do jakiś testów jego.