Kupno Mp4

Witam zastanawiam sie nad kupnem modnego teraz MP4 chodzi mi o ten model http://www.digilife.pl/yagu-703cf-256mb-p-56.html co myślicie o tym sprzecie czy moze ktoś ma MP4 co może o nim powiedzieć, na Ipada mnie nie stać a to jest fajne, mam tytanko co do wyswietlacza piszą, że ma

wielkość - 1.5’’ wiec ile to cm na cm co, jakie są wasze sugestie na temat własnie mp4.

MP4 jest chyba całkiem przyzwoitym sprzętem :wink:

Jeszcze jak z kolorowym wyświetlaczem w tej cenie :wink:

Co prawda nie miałem z nim doczynienia, ale wydaje sie całkiem fajny :stuck_out_tongue:

Ale i tak jestem za Creative i iPod’ami :stuck_out_tongue:

No ja też bym był he no ale cóz bida w tym kraju ja miałem mp3 512mb ale sprzedałęm a teraz kupuje mp4 ale już skromnie 256mb tylko mysle, że starczy, tylko wyswietlacz ile to cm ma na ile i filmy te jak robić hmm.

256 to trochę mało, jak chcesz tam zmieścić muzykę i filmy…

Jak już chcesz kupywać odtwarzacz MP4 to jak masz oczywiście kase kupić z pojemnością conajmniej 1G - dlaczego? - pomyśl sobie że sama muzyka zajmie ci ok 100Mb więc zostanie ci tylko 150Mb na Video :? Więc będziesz oglądał klipy muzyczne? Kupno takiego MP4 to pieniądze wywalone w błoto.

No ale dla mnie trudem było zarobić te 300zł a od rodziców i od nikogo nie dostane wiec bedzie musiło mi wystarczyć to a co do wyswietlacza ile to jest cm na cm

Na allegro znajdziesz trochę tańsze.

Co do tego odtwarzacza to sam mam taki i nie narzekam, trochę krótkie ma słuchawki jak dla mnie.

Jeden cal to 2,54 cm tak więc ten wyświetlacz ma 3,79 cm po przekątnej. Na upartego można obejrzeć na tym film, ale tu raczej trzymałbym się słowa na upartego :), choć sam mam nagrane kilka kabarecików i coś niecoś widać.

Jest mały i ładny, więc chyba warto :!:

Odtwarzacz ten jako pliki video odtwarza tylko pliki .amv , tak więc po przekonwartowaniu teledysku np. z mpeg zajmują około 10 Mb. Swoją drogą może warto dorzucić 50 złociszy i kupić 512MB. Po konwersji do .amv można spokojnie wcisnąć dwa filmy pełnometrażowe, tylko jak pisałem nie spodziewaj się cudów jeśli chodzi o jakość.