Kupno myszy ~150zł

Zamierzam kupić mysz i tutaj trafiłem na problem w wyborze, wymagam od myszy:

  1. Duża ilość programowalnych przycisków.

  2. Nagrywanie makr.

  3. Kilka profilów (to mogę sobie darować).

  4. Przewodowa.

  5. Nie przebarwiająca się od palców, przynajmniej nie pierwszego dnia :wink: Na obecnej już pierwszego dnia były plamy od palców (Glaser X6 80D)

Moją uwagę zwróciła mysz Logitech Optical Gaming Mouse G400

Proszę o rady i propozycje. Mysz ma być ze sklepu (allegro mnie nie interesuje).

Ps. Lubię grać w gry przeglądarkowe gdzie trzeba dużo klikać i chcę sobie ułatwić granie.

to ja od siebie mogę polecić ci http://www.mccomp.info/product.php?id_product=72725 świetna myszka do grania jak i zwykłej pracy i spełnia wszystkie twoje wymagania.

Więc tak nie znam się na myszkach za bardzo, ale mogę polecić od siebie model Genius Ergo 555. Używam przez jakieś dwa lata, zero przebarwień wygląda jak nowa o ile się ją wyczyści. 5 profili ustawień czułości zakres bodajże od 400 do 3200 dpi. Wystarczy je raz wklepać do pamięci myszy, potem bez sterowników można przełączać sobie w nieskończoność. Jest bardzo wygodna i posiada 7 klawiszy poza tymi podstawowymi z rolką. Nie wiem tylko o co chodzi z tym nagrywaniem makro. Poza tym mycha jak tralala posiada wyświetlacz.

A ja polecę A4TECH X760

+dobra do gier

+laser

+bodajże 3600dpi

… warto się jej przyjrzeć, osobiście dodam, że mam takową od kilku miesięcy i sprawuje się świetnie

To ja mam trochę inną wersję, X750 Brown Fire. Również jak dla mnie bardzo fajna, precyzyjna. I taniutka.