Kupno nagrywarki dvd

Witam! Mam zamiar kupić sobie nagrywarkę dvd. Co mi polecicie do 200 zł? Proszę o propozycje ze sklepów internetowych nie z allegro.

z góry dziękuje :slight_smile:

Ja tydzień temu kupiłem Toshiba Samsung w Dekanexie za 115zł. (nowa)

Jak na domowe potrzeby w zupełności wystarczy. Cichutka, szybka i nie psuje płyt. :wink:

No tak to już by było przegięcie jakby po tygodniu miała się zepsuć. Za 200 zł myślę że plextora by już “zgarnął”

co jeszcze mi polecicie?

dajcie mi konkretnego linka do sklepu z fajna nagrywarką (i od razu kupię bo już się męczę miesiąc z wyborem nagrywarki :P)

Bardzo polecam ASUS DRW-1608p3s.W testach pcformat zajeła 5 miejsce :wink:

Posiada ona funkcję ligchtscribe.

a co myślicie o tej nagrywarce:

http://2it.pl/towar.asp?id=42103

Weź to co Ci się podoba,tylko nie bierz jakiejś nagrywarki no-name a będzie dobrze :wink:

Ja mam nagrywarkę DVD LG 16x 1,5 roku nagrywa szybko te DVD+/-R jak DVD+/-RW (16x), oraz płytki dwuwarstwowe (jest bardzo szybka w nagrywaniu), a co najważniejsze mają najlepszą korekcję błędów. Jestem zadowolony. W ogóle mam 2 napędy LG, jestem zadowolony i polecam z czystym sumieniem marke LG.

Ja nie mówię że ma się zepsuć…

ale kolega kupił LG i z początku haratał mu wszystkie płyty DVD - dopiero po jakims czasie zaczął dobrze chodzić.

Tak samo miałem z początku z Matsushita w laptopie - dopiero od 7 czy 8 płyty przestała je psuć.

Dlatego mam dobre doświadczenie z SAMSUNG TOSHIBA

morze trafiłeś na wadliwą serie, ale wierzyć mi się niechce że LG pali płytki. Większość moich znajomych ma LG i chwali sobie tę markę Samsung jeste też dobry ale radzę lupować do niego lepsze płytki bo po roku morzesz się rozczarować.

Tak ortografia na najwyższym poziomie :lol:

rozumiem drobne literówki ale czegoś takiego nie można tolerować.

Nie powiedziałbym miałem nie polecam.

Dobrze ,że to nie był test komputer świata :lol: :x .Co do tego testu to skomentowałem go w temacie ,która nagrywarka lepsza pioneer czy benq.Moim zdaniem żenada nie rzetelny test.Taki temat jaką nagrywarke wybrać pojawia się co drugi dzień a naprawde w tym sprzęcie nie wiele się zmiania w tak ,krótkim czasie :mrgreen: Polecam jak zwykle pioneer 111D lub nowszą troche lepszą wersje 112D

Tylko kilka pierwszych.

Potem wszystko działało tak jak powinno.

Witam.

Polecam LG, np. ten co jest podany wyżej w linku. Mam podobny model dlugi czas i jest zadowolony. Samsunga miałem, więcej nie kupie…

kim ty jesteś że łapiesz za słowo???, nie chcesz pomóc w doborze nagrywarki to nie zaśmiecaj zbędnie forum (widać że piszesz w wordzie) :stuck_out_tongue: :mrgreen: :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Jestem userem tego forum starszy stażem i na pewno nie mającym tak wielkiego problemu z ortografią napisałeś słowo “może” ,aż dwa razy przez “rz” kiedy w tym znaczeniu używa się “ż” może ,że chcesz popływać w morzu :lol: A kim ty jesteś ,że nie chcesz przyjąć konstruktywnej krytyki? Słyszałeś o akcji bykom stop ? Co do pisania w Wordzie przydało by Ci się ono. Ja w Wordzie nie pisze używam Opery co widać po moim userbarze i na dodatek pisze bezwzrokowo dlatego napisałem ,że rozumiem drobne literówki bo mi one też się zdarzają ale nie coś takiego takich błędów nie robią dzieci w podstawówce.

Jak to nie chce pomijając fakt ,że taki temat jest co drugi dzień i ludzie mogliby już nauczyć się używać przycisku szukaj bo ten temat jest wyjątkowo często. Co do zdania ,że nie chcesz pomóc to przeczytaj moją wypowiedź do końca nie sam początek na pewno nie jest to zaśmiecanie forum. Co do samej nagrywarki jest ona najlepsza w tym przedziale cenowym nie będę tu na silę tego udowadniał ci co ją mają to wiedzą. Mam nadzieje ,że rozumiesz idee mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.

http://cdrlab.pl/article_wstep_2615_Ben … cribe.html

http://cdrlab.pl/article_strona_2564_1.html

Dosyć trudno znaleźć ale powinny gdzieś być.

Ta userem?? zaraz dojdziemy do założyciela tej strony hehehe :stuck_out_tongue: jesteś żałosny. Napisz jaką ma on kupić sobie końcu tą nagrywarkę a nie zamieniaj forum w sejm, bo to nie o to chodzi końcu. Bykom stop hmmm coś dla ciebie:) żałosne :lol: :smiley: :mrgreen: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Wiesz co ta twoja odpowiedź przekonała mnie ,że jesteś dzieckiem w wieku 12 lat ,które nie ma co robić i siedzi przed komputerem.

To miał być żart na poziomie twoich kolegów z piaskownicy ? Jestem userem może nie wiesz bo za trudne to dla Ciebie ale też jesteś zwykłym userem tego forum.

Nie to Ty jesteś żałosny. Czego znakomity dajesz przykład nawet o tym nie widząc .Te twoje odpowiedzi są pozbawione jakiejkolwiek logiki piszesz ,żeby zripostować choć nie masz argumentów. Popełniłeś błąd powinieneś nie wykłócać się tutaj nie wiadomo o co tylko edytować ten błąd w tamtym poście. Aż się dziwie ,że żaden z modów nie zainterweniował bo hasłem tego forum jest poprawna pisownia.

Czy Ty jesteś jakiś nie normalny? nie umiesz czytać ? pisze wyraźnie chyba ale czego można wymagać od dziecka. Dlaczego teraz dziecią kupuje się Internet ? Kolejne dziecko neostrady nie będę już tego komentował.

Brawo sam na to wpadłeś ? czy może ktoś Ci w tym pomógł sam cały czas robisz bezmyślnego OTa zamiast się przyznać do błędu.

A czy ja robie błędy pomyśl troche i nie obrażaj mnie taki debilizmem odpowiedzi bo widzę ,że jesteśmy na innym szczeblu w ewolucji rzecz jasna Ty ze swoim “morze” jesteś niżej może w końcu to zrozumiesz za kilka lat gdy dorośniesz. Akcja bykom stop jest dla Ciebie ponieważ to tobie potrzebne jest poznanie zasad ortografia nie mi. Masz jakieś argumenty czy będziesz robił dalej OTa ?

1 dzieckiem ty jesteś bo sam się wykłócasz. 2 debilem mnie nie nazywaj bo może sam jesteś nim chyba że sam jesteś nienormalny. 3 nie mam neostrady bo to to jest lipa. A sam jesteś niżej szczebla dlatego że ciągniesz kłótnię a zwalasz wine na kogoś innego a “może” sam jesteś dzieckiem i nie masz co robić?? 3. zajmij sie poradami w tym temacie! !!

Wiesz co poziom twojej riposty skłania mnie do tego ,żeby nie odpisywać tu nie ma co komentować. Będę mądrzejszy ustąpię głupszemu.

Sumując nie zwalając winy na nikogo (ciekawe jakiej) powiem tak nie zrobiłeś błędu w słowie “morze” pisz tak dalej forma najzupełniej poprawna. :lol:

sorry ale przypomniał mi się cytat z basha “nie jestem dzieckiem neo bo mam dialog” :lol: