Kupno nagrywarki DVD

Witam otóż chcę sobie kupić nagrywarkę DVD - mam na nią 100 PLN

Mam już na oku dwie:

1)http://www.allegro.pl/item262629178_nagrywarka_dvd_samsung_sh_s202h_nowa_fvat_sklep.html#photo

2)http://allegro.pl/item264808883_super_multi_lg_gsa_4163b_dl_modele_z_2007r_nero.html

Która z tych nagrywarek jest lepsza, a może ktoś proponowałby mi kupić inną - lecz w tej samej cenie (max. 100PLN)

ja osobiscie bym wybral SAMSUNG.POZDRO

ja osobiście też, po 1 bo mam takiego, po 2 ja jak moją nagrywarę kupowałem, to ta moja wygrywała większość testów, więc Samsung ma chyba markę i twierdzę, że będziesz zadowolony

Samsunga też bym brał w sumie jedna z największych i najlepszych firm:)

Z tych dwóch brałbym LG, chociaż osobiście rozglądałbym się za jeszcze inną np. Pioneer, Plextor, LiteOn, Toshiba, NEC.

To są najlepsze firmy produkujące nagrywarki.

Samsung to szrot, nie robią dobrych nagrywarek.

A Ci co wypowiadali się wyżej to pewnie z nagrywarką firmy samsung nie mieli nigdy do czynienia, tylko kierują się marką ;]

Samsung firma dobra, ale jeśli chodzi o monitory i telewizory.

LiteOn i Samsung robią awaryjne nagrywarki, Samsung robi tylko dobre dyski twarde, monitory, telewizory.

Ja polecam nagrywarki Nec AD-7173A i Pioneer DVR-112D

LG nie polecam są to dobre nagrywarki ale głośne.

Jeszcze do tego Pioneer 212 na sata. :stuck_out_tongue:

Jak ma złącze SATA to niech bierze Nec AD-7173S lub tego Pioneera 212 :slight_smile:

niestety miałem, do czynienia z Samsungiem, aktualnie mam od jakiegoś roku i sobie chwale, a przy wyborze i wypowiedzi kierowałem się testami, co prawda nie sprawdzałem tak dokładnie akurat tego Samsunga…

To daj znać kiedy zacznie pracować jak kombajn, lub całkowicie padnie :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem skoro masz już ją rok to padnie już niedługo :stuck_out_tongue:

Żywotność nagrywarek firmy samsung jest stosunkowo krótka w porównaniu do innych producentów.

Więc po co płacić za szrot, jak praktycznie w takiej samej cenie można zakupić dużo lepszą nagrywarkę.

Samsung jak już wcześniej pisałem jest dobrą firmą, ale nagrywarki są ich piętą achillesową :stuck_out_tongue:

no to zobaczymy :stuck_out_tongue: dam znać jak padnie

SAMSUNG to dobra LG to szrot mi sie zacina nie chce się nieraz wysuwać i w ogule:)

Ja jakoś już nie jestem za NEC’iem … mam swojego… problemy z odczytywaniem płyt, strasznie głośny przy odczycie, powolny … A tak polecali :shock: :shock:

Ja brałbym Samsunga.

witam :slight_smile:

Tez zdecydowanie wybrałbym Samsunga :slight_smile: