Kupno netbooka plus bezprzewodowy internet

(Miques) #1

Witam

Poszukuje netbooka w granicach 1000zl ale im mniej tym lepiej. Dodatkowo potrzebuje wziac do niego bezprzewodowy internet, i tu pytanie jaki najlepszy? Chodzi mi o cos takiego jak oferuje play czy plus. Do przeglodania internetu, ogladania seriali przez internet, youtube czy innych tego podobnych ile potrzeba transferu? Prosze o propozycje :slight_smile:

(B Karwicki) #2

hp mini 110/210

a co do internetu... jak masz wlasny modem usb to jakikolwiek starter.. juz sobie sam wybierasz jaka chcesz taryfe.

ja osobiscie polecam orange

w play za 129 zl masz modem+prepaid sim

(Miszkurka2000) #3

Internet bezprzewodowy nie nadaje się do ściągania lub oglądania filmów itp. Wykorzystasz sobie momentalnie cały limit.

Ja swojego netbooka kupiłem jak ostatnio był w Vobisie zestaw z drukarką za 999 zł. Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej się nasłuchałem rożnych złych opinii o wolnej pracy netbooka, małym ekranie, małej ilości pamięci, że filmy się mulą itp. Bzdura. Jest super. Wiadomo, że nie jest to demon szybkości ale w żadnym razie nie można powiedzieć że to jest ślimak. Jak ktoś potrzebuje supermobilnego sprzętu który jest cichy, energooszczędny to netbook jest bardzo dobrym wyborem.

http://laptopy.gadzetomania.pl/2011/08/ ... -odwolania

(B Karwicki) #4

zgadzam sie z przedmowca.

pod oboma wzgledami.

co do netbookow,to chcialbym tylko powiedziec, ze pamieci kosztuja teraz bardzo malo (najnizsza cena w historii), i czasami wystarczy tylko upgrade biosu, zeby wsadzic np 4gb.

ja ze swojego hp mini 110 jestem bardzo zadowolony, wlasciwie to nie odczuwam jakichkolwiek niedogonosci po za windows 7 starter :slight_smile: