Kupno nowego gryzonia :)

Witam, jako że moja myszka nie wytrzymuje gry w cs’a (w ktorego ostatnio non-stop gram) , to muszę zakupić nową. Wybór padł na Allegro, gdzie za dośc niską cenę kupię coś porządnego. Mam na ten cel góra 60zł. Upatrzyłem sobie taką: http://allegro.pl/item112801460_mysz_a4 … azja_.html co o niej myślicie? Myszka ma być do grania.

Pozdrawiam i czekam na propozycje

:smiley: :smiley: to bardzo dobry sprzet —> moj kuzyn ma te mysz i jest z niej zadowolony

Ja do csa używam myszki ATI Tech za 35 zł i gra się naprawdę znakomicie :smiley: Wcale nie potrzeba drogiej myszki do tego.

Też jestem graczem CSa i używam MXa510 :mrgreen:

Żeby nie odbiegać od tematu - myślę, że ta myszka spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz świetnego sprzętu za śmieszne pieniądze: luknij tą

Ma dokladnie taką samą… tylko kolor silver

Przesiadłem się z dużo większej myszki ( nie pamiętam ani producenta, ani modelu )…

Na początku było trudno sie przyzwyczaić, ale z czasem myszka “przybierała na wartości”.

Teraz, gdy grywam w ET czuję tą płynność na zwykłej podkładce!

Brać, apotem cieszyć się ACC 55% :slight_smile:

polecam optyczną :slight_smile:

Dzięki kupiłem tą :slight_smile: Mam nadzieję że gra będzie o dużo łatwiejsza bo dostałem propozycję od świetnego klanu a tam moja mysz za 10zł nie wystarczy :stuck_out_tongue:

EDIT:

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy do tamtej myszki dobra będzie TA podkladka?

A po co ci jakieś cuda do tego :wink: Wystarczy zwykła podkładka pod mysz kulkową.

Która wytrzyma mi miesiąc? :slight_smile:

Ja mam taką zwykłą podkładkę, gram często w csa i trzyma się już 2 lata :wink:

A czy gra na płaskim biurku jest taka sama na podkładce?

Bo ja nie używam podkładki i osobiście gra mi się lepiej :smiley:

Głupoty gadasz za niską cene i na allegro szczerze mówiąc sam tam założyłem konto bo myślałem ze będe cos kupowac ale tylko na darmo nic nie kupuje mam zamiar własnie zlikwidowac, ogólnie sprzet w necie napewno tańszy ale płacac za koszy przysyłki jeszcze to wyjdźies to samo co bys kupił w zwykłym sklepie i chociaz jak sie popsuje to masz blisko i wymienia jak na gwarancji.

hmmm, to ciekawe jak allegro zyskało tak dobre opinie u użytkowników, oraz czemu na Polskim rynku znacznie wygrywa z eBay eusa_think.gif

Kupując rzeczy za np. 6zł i płacąc drugie tyle za przesyłkę to na pewno się nie opłaca.

Przejdź się do sklepu jakiegoś i poruwnaj ceny. Napewno większośc z produktów będzie się różnić więcej niż 7zł :!:

A co do Gwarancji to, jak kupisz coś w swoim mieście to nie ma żadnego problemu.

Ja gram bardzo dużo w MoHAA i używam myszki :

http://www.allegro.pl/item107745716_107745716.html

Jestem z niej bardzo zadowolny.

Oczywiście mam pod nią podkładke przezroczystą żelową :slight_smile:

To prawie to samo co moja :stuck_out_tongue: