Kupno nowego wentylatora

(system) #1

Witam, tak jak w pytaniu jaki kupić wentylator nie znam się więc chciałbym zapytać się was drodzy użytkownicy dobrychprogramów, i w jakiej cenie to będzie miej więcej ( ważne by było cicho, i dobrze służył) nie wiem co będzie wam potrzebne dlatego dam wam wszystkie informacje z Moj komputer>właściwości

(Nasa121) #2

Czy to ma być wentylaor na procesor. Jeśli tak to będzie problem. Do podstawki Socket A ciężko dostać obecnie chłodzenie. Jeśli sam wentylator to o ile dobrze pamiętam 70x70 mm (jeśli przy procesorze było boxowe chłodzenie)

(system) #3

Czyli nie mogę kupić pierwszego lepszego?

(ra-v) #4

Nie, chyba że pierwszy lepszy pasujący, ale wiadomo że wentyl wentylowi nie jest równy. W opisie jest podane dla jakich to procesorów i na jakie gniazda, wielkość wentylatora i układ nie ma znaczenia, byle by wszedł w obudowę, bo już widziałem wynalazki wyglądające jak chłodnica samochodu, które pewnie są cichsze.

Od diabła tego na aukcjach.

(system) #5

Nie rozumiem dla jakich procesów? Czy processora i na jakie gniazdka tzn ?

Jestem trochę w tych sprawach zielony i przepraszam ale jak ja to mówie ,,Ten co pyta jest głupcem przez 5 minut a ten co nie pyta jest przez całe życie."

(Nasa121) #6

Z screna wynika że posiadasz Amd Semptron 2300 na Socket A.

Polecam np. http://allegro.pl/spire-socket-462-a-37 ... 76321.html sam go miałem na Semptron 2200 i było i jest ok.

Mam go obecnie na AMD Barton 2600 z wymienionym wentylatorem 80x80 mm po 3 latach. Temperatura w stresie 55 stopni C.

(Zajczyk95) #7

powiedz gdzie chcesz zamontować sobie wentylatorek?

z tyłu obudowy z przodu czy na jakimś podzespole?