Kupno nowego zasilacza...poradźcie

Zamierzam kupić sobie nowy zasilacz po tym jak poczytałem “super” opinie na temat Codegen 300 :frowning: Jak myślicie taki zasilacz http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=1474 wystarczy do takiego sprzętu ?

Intel Celeron 1700 MHz

512 DDR SDRAM

Geforce 4 MX 440

Seagate Barracuda 7200 160GB

NEC DVD-RW ND-4550A

Toshiba DVD-Rom

Do tego jescze drukarka lexmarka.

spokojnie :slight_smile: przy tym celeronie i mx440 bedzie sie nawet troche nudzil :lol:

:slight_smile: Dzięki za szybką odpowiedź.

W przyszłości zamirzam zmienić karte graficzną na jakąś lepszą to może wtedy będzie miał możliwość wykazania się :stuck_out_tongue:

PS: Czy takie wartości na moim Codegen’ie sa niebezpieczne uruchomiony winamp, GG, Hdd life.

Napięcie rdzenia procesora 1.74 V

Aux 1.79 V

+3.3 V 3.23 V

+5 V 5.08 V

+12 V 12.22 V

-12 V -11.95 V

-5 V -5.25 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.90 V

VBAT baterii CMOS 3.38 V

Debug Info F D2 FF DF

Debug Info T 32 43 208

Debug Info V 6D 70 CA BD C9 24 31 (01)

spokojnie starczy ci ten zasilacz to będzie aż nadto (starczyłoby 300 lub 350 ) bo sam kiedyś podobnego używałem i restartów czy innych bzdet nie miałem proc. 2,6 ghz 768 ram i msi 6600 i zasiłka się spisuje

A może macie jakieś inne dobre zasilacze które polecacie ? jestem otwarty na wszelkie propozycje :slight_smile:

Ten Chieftec podany przez ciebie jest bardzo dobry :wink:

Możesz też wziąć pod uwagę Fortrona :slight_smile:

Jeszcze Tagan - ale to już wyższa półka :wink:

Byłem dzisiaj w tym sklepei i się okazało że na stronei nie ma wszystkiego oraz są rzeczy których w sklepie nie ma np ten właśnie zasialcz:/ Sprzedawca polecił mi w podobnej cenie taki zasilacz Chieftec 420W Dual fan

http://www.overclockers.pl/txt.php?id=chieftec_420w co poweidzie na ten typ ?

kumpel go ma i jest OK :wink:

Kumpel namowil mnei zebym sie zastanowil jeszcze nad zmienieniem wyboru na mnieszy zasilacz 350W podal tutaj Modecom MC-350W ATX PFC. Myślicie że to będzie lepszy wybor? Waszym zdaniem lepiej zakupić zasialcz o większej mocy i go marnować czy mniejszy który bęzdie się mógł wykazać ?

Czy do procka pentium D 2.8 FSB 800 Wystarczy taki zasilacz?

ZASILACZ TAGAN 480-U01 v2 480 Watt

SzymSzejdi no pewnie że styczy :]

SzymSzejdi a co oprocz tego procka tam masz??

Powtarzam swoje pytanie co myślicie na temat zasialcza Modecom MC-350W ATX PFC ?

[quote name=<=KeRmit=>]Modecom MC-350W ATX PFC

no ja będę miał jeszcze radka 1600XT i dysk 160 GB

Fortron 400W powinien wystarczyć.

najlepszy jest Tagan :smiley:

[quote name=<=KeRmit=>]Powtarzam swoje pytanie co myślicie na temat zasialcza Modecom MC-350W ATX PFC

Zasilacz może być i spokojnie pociągnie twoją konfiguracje. Sam posiadam taki zasilacz jest cichy i nie grzeje się :!: :!: :!: :!: