Kupno nowego zasilacza

Gdy kupiłem komputer był w nim zasilacz jak w opisie. Podchodził rok a potem zaczął wyć jak odkurzacz i komp się wyłączał co 15 min. Oddałem do serwisu i wymienili na taki sam (też 300w) nie minęły 2 miesiące i wystąpił ten sam problem.

Dlatego szukam dobrego taniego (do 150zł), z min mocą 400-450w i przede wszystkim bardzo cichego zasilacza, nastawionego na pracę 24 h na dobę.

Czy ktoś zna taki ??

się nie dziw szrot jakiego wiele :stuck_out_tongue:

tani i bardzo dobry zasilacz:

http://www.allegro.pl/item198083128_ama … m_cy_.html

tylko i wyłącznie tak jak napsiał piotrekplay Amacroxa 450w

tanie i dobre są także fortrony jak nie masz za dużo kasy np. Fortron FSP350-60MDN rev A albo r jeszcze lepiej jest bardzo dobrą i tanią zasiłką.

anemon

Nie zaśmiecaj forum to o co pytasz było już setki razy na forum bez problemu znalazłbyś po minucie.

Ja polecam osobiście Chifteca 450W sam takiego uzywam i jestem z niego bardzo zadowolony koszt ok 200zl :slight_smile: O to on

to już ten amacrox ax450 lepszy i tańszy :stuck_out_tongue:

Ja Chiefteca mimo że mam nie polecam bo jest dośc głośny. Więc Amacrox będzie chyba lepszy.

bo jest zanieczyszczony już :x ja mam chiefa i cichutki jest

chiefteci mają słabe linie +12V… bierz amacroxa - tańszy i lepszy :wink:

Taa pierwszy dzień od włożenia zanieczyszczony był? Chodzi o to że Chiefteci nie mają żadnej regulacji prędkości wiatraka.

Polecam Amacrox Warrior 400- 450 W.

amacrox jest tak cichutki że za kłoca go moj boxowy wiatraczek na athlonie :stuck_out_tongue:

a co do regulacji w amacroxie nie odczułem jej albo mój sprzęt nie jest w stanie ruszyć czarnego wojownika.

Tak czy siak polecam amacroxa. :mrgreen: