Kupno odtwarzacza mp3 CD

(Kabul91) #1

Zamierzam kupić odtwarzacz mp3 na płyty cd i natknąłem się na interesującą ofertę:

http://www.firstaustria.com.pl/product_ ... add3e7bb21

czy polecacie mi ten sklep i tą markę? Ewentualnie doradźcie mi jakiś odtwarzacz w podobnej cenie.

(Lymtfol) #2

no odtwarzacz bardzo fajny ale podejżanie tani a poza tym ten sklep jest z austri i jest mało znany ( polecam allegro)

(aju) #3

Nawt nie inwestuj w odtwarzacze no name jakim jest first austria.

Co z tego że tanie jak lipne, dźwięk kiepskiej jakości i strasznie prądożerne (miałem walkmana tej firmy to wiem)

Lepiej kup np. takiego panasonica

Co do innych popatrz tutaj

Zakup lepiej jakiegoś sony, philips, panasonic, creative. :slight_smile:

(Lymtfol) #4

ja polecam odtwarzacz mp3 inny ale fajny "gamebird kolibri 131"

(aju) #5

Możesz podać linka? Bo nie znalazłem nic poza ruskimi stronami, chociaż wątpię aby był lepszy od tego firsta. Po prostu najważniejsze jest doświadczenie na rynku i opinia klientów. A first nie ma pierwszego, ma natomiast to drugie tylko niestety opinie sa negatywne.

(Lymtfol) #6

ja też nic nie znalazłem w internecie ale wiem że jest dobry bo taki mam i kosztował około 175zł. i inne z seri kolibri też są dobre i tanie

(Bunio) #7

Racja.

Lepiej kupić markowego disc-mana zamiast takiego no-name'a. :wink:

Ten marki First jest strasznie wrażliwy na drgania.

Nie da się słuchać muzyki.

(Kamillo Voids) #8

Nie ma nawet co rozmyślać nad tą marką jest ona strasznie tania i co za tym idzie wielka lipa!.Firmy które się na tym znają i mają pojęcie o takich sprawach to m.in. Panasonic,Philips,Sony,Samsung a jeśli chodzi o coś tańszego a w miare dobrego to:Thomson , Grundig.Z innej firmy bym odtwarzacza cd nie kupił !!

(kacprosz) #9

ja bym jednak allegro.Za 160zł dostaniesz tam dobry odtwarzacz mp3 z dobrą pamięcią.Pozatym dla mnie liczy się rozmiar a cd trochę "waży" i "mierzy" :smiley: