Kupno pamięci ram 1gb ddr2 co polecacie?

Więc tak chce kupić pamięć ram. Tylko nie jestem w tym za bardzo obeznany :lol: interesuje mnie cos do 350zł i 1gb ddr2 ale widzialem juz w komputroniku 2 kosci po 1gb na przyklad ale ja niestety tak nie moge bo moja plyta nie ma dual-chanel. I co byście proponowali? w tej chwili mam 256 dlatego chce zmienić:P I prosze o propozycje tylko z komputronika :stuck_out_tongue:

oglądałem juz coś takiego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27720 co byście powiedzieli na coś takiego? i jaka firma jest lepsza kingoston czy good ram czy jeszcze jakas inna??

jezeli chcesz coś podkrecać to lepiej wziąść kingstony ,ja mam te pamieci ktore podałeś w linku tylko 2x512 i nie narzekam są ok. ale do podkrecania się nie nadają

nie ja pamięci nie podkręcam :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 18:14

Aha i czy wejdzie na tą płyte główną ta pamięć?? oto screen z everesta

b2dc8bd616f86735.jpg

zapomnij o kingstonach i kręceniu, chyba, że pokręcisz sobie kluczem w zamku :lol:

Dudas bad boy podałeś linka do pamięci ddr2 a one nie wejdą na Twoją mobo.

zadna ddr2 nie wejdzie na moja lyte główną??

oczywiście, że nie :shock:

skąd w ogóle taki pomysł?

u AMD dopiero płyty główne z podstawką AM2 obsługują DDR2.

Dudas bad boy tak jak kolega freedom piszę, ddr2 to jedynie AM2 :wink:

A jaką masz kaskę na ram? :wink:

PS. zmień obrazek, bo sie forum rozłazi :wink:

że też żaden modek tego nie widział :stuck_out_tongue:

Dudas bad boy i chyba nie masz pojęcia co to Dual Chanel :mrgreen: :mrgreen:

Wypadało by jeszcze sprawdzić w instrukcji, czy ona w ogóle obsłuży 1 GB :slight_smile:

a co taka staroć ta plyta główna?? mam ją 4 lata:P a instrukcji nie mam kupilem ja z kompem i mi chyba nie dali ale poszukam :stuck_out_tongue: mam nadzieje ze pujdzie :frowning:

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 22:22

no nie mam instrukcji ale jeszcze sie zapytam w sklepie :wink: sienka to nie wiem mniej wiecej 250zł :wink: to jak nie 1gb ddr2 to jaka 1gb ddr?? dajcie jakies linki bo ja serio sie nie znam :stuck_out_tongue:

Kup pierwsze lepsze DDR i tak będą chodzić nie na 400 tylko na 266 :slight_smile: