Kupno PS2 Slim

(To3kov) #1

Witam

Chce dziś kupić PS2 Slim SCPH-90004 cb , model chyba najnowszy na rynku.

Kupuje ponieważ nie chce wydawać dużej kasy na modernizacje kompa który głównie służy mi do grania.

Jak myślicie warto kupić ps2 czy lepiej odpuścić ze względu na to że są juz nowe lepsze konsole xbox ,Wii i ps3 a może lepiej ulepszyć kompa? :smiley: :smiley: Powiedzcie co o tym sądzicie i czy to dobry wybór!!

(darekols) #2

Gry na PS2 praktycznie już się nie pojawiają (są oczywiście wyjątki). Jeżeli chcesz być nabierząco z grami, to trzeba kupić nowszą konsolę. Ale jeśli interesuje Cię jedynie klasyka, to ps2 się do tego nada.

(Poniaatowski) #3

darekols , nie przesadzaj, bo za tą cenę opłaca się kupić… W takiej cenie nie zmienisz kompa na lepszego… A na PS2 są jeszcze wydawane gry, ale mniej… Jeśli masz mało kasy to bierz PS2… Bo jeszcze Ci posłuży, natomiast jeśli masz dużo kasy i chcesz mieć same nowości to bierz PS3/ jedynie może PSP.

#4

A ile masz kasy , jakie lubisz gry .? I dlaczego chcesz sobie odpuszczać dlatego że są nowsze konsole , to w niczym nie przeszkadza

(kwasna pikla) #5

na ps2 już gry nie wychodzą ale dotychczasowa biblioteka jest tak wielka że każdy znajdzie wiele interesujących gier !

(Szymon Stępniewski) #6

Domyślam się że PS2 kosztuje teraz gdzieś koło 400-500 zł. Lepiej kupić Xbox 360 Arcade za 720 zł :

http://www.electro.pl/produkt-MICROSOFT … 0,474.html

Pamiętaj że na tej konsoli możesz pograć w najnowsze gry np. GTA 4. Powiedzieć można że gry są drogie ale wystarczy mieć kolegę albo paru którzy również mają Xbox 36, wtedy wymieniasz się z nimi grami. Tak jak ja =)