Kupno radka

(wojownik) #1

Witam - mam okazje kucic od kolegi radka 9550 zmodowanego na xt - za 150 zl - brac??? sprawdzalem u niego i zadnych problemow-pogram na nim w nowsze gierki????? swojega 4 mx sprzedalem za 64 zl a 4 stowek na r9800 nie mam:(

Złączono Posta : 08.02.2006 (Sro) 13:04

zapomnialem napisac ze mam 250W zasilacz-musze go zmienic czy sobie poradzi-zolal bym by zostal

Złączono Posta : 08.02.2006 (Sro) 13:06

ps.radek zmodowany na 9600xt czestotliwosci to 420 i 520

(Rus One) #2

Nad czym się jeszcze zastanawiasz??

Ale zasilacz zmień…

(Dod) #3

rus_one : może nad tym że po kilku tyg. użytkowania może mu karta paść ?

(wojownik) #4

aq w richard buurns rally pogram na niej? czy w inne quaki??? procesor 1,3

(Elcupra) #5

Zasilacz troche słaby, dla bezpieczeństwa lepiej wymień. Ten Radeon jest dość mocno podkręcony, ja bym się obawiał zakupu tej karty. Za 200 zł możesz kupić nową taką karte i samemu ją powoli podkręcać

Karta nepewno podoła tym grom co napisałeś, NFS U2 tez poleci. Wyżej mogą być problemy np. NFS MW

(Koks497) #6

NFS U 2 dziala na max detalach na tej karcie …

Ta gra tez dziala bardz ladnie ;] coprawda nie wszystko na max lecz grafika wyglada bardzo ladni ( tylko do tej gry reszta komponentow kompa musi byc tez dosyc dobra :wink: )

(wojownik) #7

niestety duron 1,3 i 253 ramu… bez kometarza

ale o procku zlego slowa nie powiem nie zawodzi mnie co amd to amd -biore tez od goscia 500 tamu za 80 zl wiec powinno byc niezle-nie wymagam cudu chce by grafika byla mila dla oka i tyle niskim nakladem dobry efekt:]

(:: MARIO ::) #8

bez AA na max.!

Ból tego radka, ze slabo pracuje z wlaczonym AA w grach!