Kupno radka

Witam - mam okazje kucic od kolegi radka 9550 zmodowanego na xt - za 150 zl - brac??? sprawdzalem u niego i zadnych problemow-pogram na nim w nowsze gierki??? swojega 4 mx sprzedalem za 64 zl a 4 stowek na r9800 nie mam:(

Złączono Posta : 08.02.2006 (Sro) 13:04

zapomnialem napisac ze mam 250W zasilacz-musze go zmienic czy sobie poradzi-zolal bym by zostal

Złączono Posta : 08.02.2006 (Sro) 13:06

ps.radek zmodowany na 9600xt czestotliwosci to 420 i 520

Nad czym się jeszcze zastanawiasz??

Ale zasilacz zmień…

rus_one : może nad tym że po kilku tyg. użytkowania może mu karta paść ?

aq w richard buurns rally pogram na niej? czy w inne quaki??? procesor 1,3

Zasilacz troche słaby, dla bezpieczeństwa lepiej wymień. Ten Radeon jest dość mocno podkręcony, ja bym się obawiał zakupu tej karty. Za 200 zł możesz kupić nową taką karte i samemu ją powoli podkręcać

Karta nepewno podoła tym grom co napisałeś, NFS U2 tez poleci. Wyżej mogą być problemy np. NFS MW

NFS U 2 dziala na max detalach na tej karcie …

Ta gra tez dziala bardz ladnie ;] coprawda nie wszystko na max lecz grafika wyglada bardzo ladni ( tylko do tej gry reszta komponentow kompa musi byc tez dosyc dobra :wink: )

niestety duron 1,3 i 253 ramu… bez kometarza

ale o procku zlego slowa nie powiem nie zawodzi mnie co amd to amd -biore tez od goscia 500 tamu za 80 zl wiec powinno byc niezle-nie wymagam cudu chce by grafika byla mila dla oka i tyle niskim nakladem dobry efekt:]

bez AA na max.!

Ból tego radka, ze slabo pracuje z wlaczonym AA w grach!