Kupno słuchawek ~100zł

Witam,

jeśli zły dział to proszę nie krzyczeć tylko przenieść.

Chciałbym kupić słuchawki do komputera oczywiście, w cenie około 100zł i dobrze jakby były z Krakowa. Jakby jakieś były tańsze to by było świetnie, więcej kasy na inne rzeczy ;).

Zależy mi na tym, aby zakrywały one całe ucho, żeby nie wydostawały się najlepiej żadne dźwięki na zewnątrz. Potrzebne mi są do słuchania muzyki/oglądania filmów. No i oczywiście grać mają ładnie, ale nie jestem jakoś wymagający strasznie. Obecnie słucham muzyki na głośnikach Genius hf 5000 i chciałbym żeby jakość dźwięku nie była gorsza niż na nich.

Pozdrawiam

Ja sobie ostatnio zamówiłem te http://www.komputronik.pl/product/130156/Sprzet_komputerowy/Peryferia_i_eksploatacja/Microsoft_LifeChat_LX_3000_gra_PC_Frontlines_Fuel_of_War.html (to są słuchawki z mikrofonem) i jestem bardzo zadowolony. Słuchawki ładnie izolują od otoczenia. Dźwięk jest czysty, choć nie mogę Ci powiedzieć jak się mają do tych Twoich głośników, bo ich nie znam. Zakrywają całe uszy. Ogólnie są bardzo wygodne i materiał nie należy do takich co łatwo się brudzi (jak np. w tych słuchawkach http://www.komputronik.pl/product/96038/Peryferia/S_uchawki_i_Mikrofony/Creative_Headset_HS_800_Fatal1ty_Gaming.html, które zresztą też mam). Kabel wydaje się być bardzo solidny. Jedna, a w zasadzie dwie uwagi … to są słuchawki na USB, a więc nie podłączysz ich np. do wieży/mp3, czy czego tam jeszcze. Na kablu umieszczony jest dość spore ustrojstwo, które służy do regulacji głośności, włączania/wyłączania mikrofonu oraz włączania rozmowy w komunikatorze internetowym. Mi ono nie przeszkadza, ale Tobie być może będzie. Poszukaj na zdjęciach jak to dokładnie wygląda. I jeszcze jedno, żeby ich używać trzeba ściągnąć oprogramowanie ze strony Microsoft-u. Ja ich używam na Win7 32 bit i działa bez problemu.

no to właśnie to że są na usb też trochę odpada, nie wiadomo kiedy mi się do czegoś innego przydadzą

Sennheiser HD201 i nic więcej w tej cenie.

Poczytaj o Philipsach szczególnie o shp 5401. Posiadam je od miesiąca i jedyne co tobie będzie przeszkadzało to dźwięk wychodzący na zewnątrz jak się głośno słucha.

i właśnie tutaj jest taki problem że mam pokój z bratem a on śpi prawie zaraz obok komputera i na tej izolacji mi zależy bardzo. o Tych hd201 ktoś jeszcze może coś powiedzieć? Ale jeszcze co do tych philipsów to z tego co przeszukuję internet to są warte uwagi - recenzje są bardzo pozytywne i ludzie twierdzą że w tej cenie lepszych nie ma. Słucham Metalu, rocka, rapu, bluesa, jak by się sprawdzały przy tej muzyce?

Tylko http://www.sennheisershop.pl/p11,sennheiser-hd-201.html

Z przesyłką i tak jeszcze Ci coś zostanie, a nie kupisz niczego lepszego do stówki.

Pomyśl też nad Superlux - hd681. Zbierają pozytywne opinie na mp3store. Tylko niestety są półotwarte :?

zajrzyj tu:

sluchawki-100zl-t433647.html

R.