Kupno spawarki w granicach 300zł

witam

mam zamiar kupić spawarkę do metali. Zastanawiam się nad taką:

http://www.allegro.pl/item680824633_spa … gw_fv.html

akurat w mojej rodzinnej miejscowości, ale chodzi o to żeby się nie przegrzewała po długim czasie pracy i kładła dobre spawy. Czy za 300 zł jest to możliwe?

pozdrawiam

taka spawareczka nadaje się tylko do prac amatorskich. Na dłuższą mete nie pociągnie. Konkretny sprzęt kosztuje ponad 1000 zł. Jesli będziesz smyrał drobne rzeczy to ta spawarka jest w sam raz.

Witam.Akurat za te pieniądze to za długo nie pospawasz.Zależy jeszcze co masz na myśli"po długim czasie"A jakość spawu zależy w wiekszości przypadków od umiejętności spawającego.

po długim czasie mam na myśli czy jeżeli będęspawał załóżmy cały dzień z przerwami na obrócenie materiału i przygotowania do następnego spawu to czy jak się nagrzeje to czy się nie będzie wyłączać. Właśnie mnie to zastanawia czy nie będzie się zbytnio nagrzewać.

Aha, i jeszcze jedno pytanie. czy dało by się ta spawareczką spawać blachy do 1mm?

Do tego sposobu spawania lepiej kupić spawarkę profesjonalną.

Spawanie blach do 1mm jest bardzo trudne,i raczej spawarką "elektrodową"tego nie pospawasz.Poczytaj trochę na temat spawania łukowego a dowiesz się troszeczkę.Pozdro

tą spawarką powypalasz tylko dziury w blasze. Do spawania takich materiałów służy migomat.

Zresztą poczytaj sobie tu:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1023500.html

Tak już wspominali koledzy wyżej, elektrodową tego nie łapnie.

A Migomatu za 300 zł nie kupisz.

za 300zł to taka mała kupisz co spawasz 3-4 elektrody i sie przegrzewa i musi odpoczać,tak od 600zł w castoramie brałem besterke całkiem porządna spawarka