Kupno taniego telefonu NOKIA - jaki odpowiedni dla mnie?

Zamierzam nabyć nowy telefon marki NOKIA możliwie tani. Mam dwa wymagania które telefon musi spełnić: 1) długi czas pracy na baterii, 2) będę mógł bez problemu przenieść kontakty z mej N82 na nowy tel… Czyli musi obsługiwać Nokia PC Suite. Przesiadam się z N82 i zdaję sobie sprawę że cofam się w ten sposób do tyłu ale cóż :-D. Inne bajery jak WiFi, aparat nie wchodzi w grę. Proszę o poradę.

http://allegro.pl/nokia-1616-z-latarka- … 26530.html

miałem taka nokie to bateria trzyma tydzień,z bajerów to masz tylko latarke,ale jak dużo się dzwoni to telefon jest w sam raz,gorzej jak potrzebujesz bluetooth to inny model

Mój ojciec go ma. Myślałem o nim ale lista kontaktów jest ograniczona, nie można wpisać pełnego imienia i nazwiska. Bajery jak BT i inne mnie nie interesują.

6303i jest całkiem całkiem.

ta nokia 1616 to straszny badziew , myslalem ze rozleci mi sie w rękach … może 6030 ? nie wiem tylko jak z tym podlaczeniem do pc …

Może stara dobra Nokia 6310i? Kontakty proaktycznie możesz przenieść z każdego telefonu na każdy inny kopiując kontakt z pamięci telefonu na karte SIM więc z tym myślę, że nie będzie żadnego problemu.

bywalec ale kiedy masz po kilka nr do 1 kontaktu to nie zapisza Ci sie na sim

Mam wersję bez i (zbytnio się nie różnią), no i czasem gdzieś zadzwonię, napiszę SMS i bateria jak na taki telefon moim zdaniem długo trzyma :wink:

Teraz długi czas nie korzystałem (tylko od czasu do czasu sprawdziłem, czy coś nie przyszło) no i mam pół baterii, a ostatnio baterię ładowałem jakoś tak na początku miesiąca :slight_smile:

No i sprawia wrażenie solidnej w ręce, no ogólnie taki telefon jest idealny dla mnie