Kupno taniego tunera TV

Mam trochę kasy do wydania, więc postanowiłem kupić tuner TV do odbioru telewizji analogowej. Zależy mi na dobrej jakości obrazu, możliwości nagrywania dobrej jakości materiału na dysk oraz automatycznego nagrywania w określonych godzinach. Znalezłem tuner LEADTEK WinFast TV2000 XP Expert. Czy coś jeszcze za podobną cenę można wyhaczyć, czy może lepiej dołożyć?

Polecam AverMedia AVerTV Super 007, spełnia wszystko, na czym Ci zależy, no i nie trzeba podłączać żadnych kabelków do karty dźwiękowej (co trzeba zrobić w Leadteku, którego podałeś).

A nie miałeś z nim żadnych problemów tzn dobry odbiór tylko mocnego sygnału, słabe radio? Jak z nagrywaniem? Przeczytałem na inym forum, że lepiej wziać tuner typu can, a ten jest silicon, ale nie wiem, jak je odróżniać.

Ten tuner też jest bardzo dobry:

http://www.allegro.pl/item406440461_tun … t_wwa.html

Jeszcze do niedawna korzystałem z niego przez blisko rok i najmniejszych problemów nie miałem.

Wytypowałem takie modele:

AverMedia AverTV Studio 303 FM

AVerTV Hybrid+FM PCI

Compro VideoMate X500

Leadtek WinFast TV2000 XP Expert

Ja polecam Ci Studio 303 bo znam te urządzenie i wiem, że to dobry sprzęt.

oprócz leadteka, warto zwrócić uwagę jeszcze na AverMedia AverTV Studio 303 FM

Zobacz tutaj http://www.ceneo.pl/Tunery_TV_i_FM;004c … 0115-0.htm poukładane według tego ile ludzi kupuje.

Co do odbioru to nie sprawdzę, od razu miałem dobry obraz. Radio jest dobrej jakości, u mnie odbiera tak samo jak z wieży. Nagrywanie ustawiam na jakość DVD, wtedy obraz jest identyczny z tym “na żywo”; trochę dużo to zajmuje, ale później można bez problemu przekompresować jakimś kodekiem.