Kupno tel do 800zł

Witam myśle nad tel Sony Ericsson W550i mam do wydanie 800zł co polecicie jakie modele no i co powiecie o tym w550i co.

mateo515 tylko Ty potrafisz tak zwięźle pisać tematy :P.

Co do w550i: jest to telefon godny polecenia. Świetnie powinien sprawdzić się jako odtwarzacz mp3.

Ja jednak nadal będę stanowczo się upierał, iż w przedziale cenowym do 1000zł. nie ma lepszego telefonu od motorolii e398 (z softem E1). Telefon ten kosztuje teraz grosze (ok. 500-600zł. a używane od 400).

Skorzystaj również z szukajki gdyż temat z telefonami w tej granicy cenowej już nie raz był poruszany na forum.

ja bym brał w tej cenie Nokię 6670 (właśnie ją niedawno kupiłem :P) i polecam

A ja bym brał Se K300i też ja ją niedawno kupiłem i BAAARDZO polecam:P

Za 800zł ? :?

Kupi takie 2 i trochę. :wink:

mateo515 kupuj SE w550i.

No i bym chiał se z allegro ale czy wałka zadnego nie zrobią ostatnio sporo mówi się o tym w tv o takich przekretach.

ja polecam SC K750i bardzo dobry dobrze sie sprawuje i nie mam z nim problemow

a czy za 800 by nie dostał używki W800i ??

bo ja się kiedyś spotkałem z w900i za 1000zł :smiley:

K750i jest ok

motorola e398 jest git a ta Nokia 6230i to ma wyswietlacz taki jak polowa tego w e398 wiec niepolecam wogole slaba ta nokia jest nic niema niekawego

moge polecic rowniez motke v3 :]

Inne modele mi się nie podbają zamówiłęm już dogadałem się koles nawet mi nowy tel do domu dostarczy dzieki za wasze zdanie biore jednak tego se pozdrawiam.

Ty chyba człowieku śmieszny jesteś! :hahaha: Widziałeś chociaż na oczy Nokię 6230i? Bawiłeś się nią? Z twojej wypowiedzi sądzę że nie! Czego Ci więcej potrzeba? 6230i ma prawie wszstko co dobry telefon powinien mieć.

Motorola V3 <-- :hahaha: no comment…

:smiley: ja z wlasnego doswiadczenia polecam motki i siemensy mozna kupic nokie jezeli sie chce placic za nazwe dodatkowe ,zl" jesli masz kase to kup se nokie ale jesli nie to lepiej inny fone

Nokia albo Sony Ericsson, reszta niech sie chowa! !!

No chyba że ta RAZR V3, to rozumiem, ale zwykła v3…NC

Złączono Posta : 16.03.2006 (Czw) 23:51

Co do Noki to 6230i, albo w hurtowni utargować na N70 8) a do SE to k750i albo W800i, bądź k750i z softem od W800i :smiley:

Ja polecam 3120/3100 za 800 zl kupisz ze 4 takie fony, a do dzwonienia i pisania smsow wystarczy…

jak bys chciał kupić to tylko Sony Ericsson! Ja ci polecam K750i albo sobie nazbieraj jeszcze troche i kup W800i :smiley: