Kupno telefonu-jaki wybrać?

Moja siostra planuje kupno nowego telefonu.Ale nie wie jaki wybrać.Komórka mabyć bez zbednych bajerow typu MP3,radio,zewnętrana pamięć itd.Ale musi byc wyposażony w:

-aparat fotograficzny

-port IrDA

-niezbyt mało,ale nie za dużo budowanej pamięci (od 5 do 15 MB).

Cena do 400 zł !!

Proszę o propozycje :slight_smile:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to nokia 6020.

Siemens sam wybież jakiegoś? Każdy (prawie) ma IRDE i bluetooth. :wink:

odradzam siemensy a nokia 6020 wydaje mi się nie za bardzo dla kobiety ze względu na wygląd telefonu,to tak jakbys mamie kupil 6310i.ja bym polecil nokie 6610i chyba że zależy jej na czyms z lepszym aparatem bo ten w nim to szału nie robi akurat

No właśnie,słabe zdjęcia do tego nie da się przesyłąć przez irdę, w dotadku jest chyba drozsza niz 400 zł…odpada :stuck_out_tongue:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to SE K300i

on ma 10 czy 12MB.

da sie przesłać z kompa na irde,wiem bo moja mama ma taki fon i bez problemu współpracuję z irdą foof a z innych fonów nie da się rzeczywiiście przesłac irda zdjęć ale to już jest niestety w większości nokii tak zrobione że nie współpraują irdy z telefonami innych marek.co do ceny to spokojnie kupisz ją od kogoś w b dobrym stanie na gwarancji za 200-250 pln

moja mama ma tez nokię 6103 czerwoną i ładny telefon jak dla kobiety no ale to już wydatek kolo 550-650 pln

hmm wiem może nie spełniać norm ale polecałbym SAGEMA MY400X co za tym przemawia

Świetna polifonia

ładny wygląd

jest dosyć płaska

ma wbudowaną kamerę i aparat

posiada irdę

wygodnie pisze się sms

jedyna wada jest pamięć ma 3,2 mb ale uważam że telefon jest godny polecenia

Nieprawda :!: Ten problem dotyczy chyba tylko 6610 i 6610i, np. 6020 normalnie wysyła wszystko do innych telefonów.

Mój kumpel jak miał nokie (akurat nie pamiętam jaką) to przez swoją irdę mógł przesyłać tylko tzw. wizytówkę ze swoim imieniem i nr. Tel. :smiley: Po tygodniu ten ■■■■ wypeir***** przez okno ;] Teraz cieszy się swoim nowym Siemensem Siemens C75 (choć są lepsze od tego modelu akurat).

Z tym akurat sie zgodze już wolałbym badziewnego siemensa niż gównianą nokie w której irda nie działa :?

Że 6610(i) to nie wypał to nie znaczy że wszystkie takie są. Każdy producent ma lepsze i gorsze modele.