Kupno zasilacza

Potrzebuję taniego a dobrego zasilacza, który zastąpi mojego tracera 4life 400W okazującego się być nic nie wartym złomem prawdopodobnie odpowiedzialnym za zniszczenie mi dysku i ogólną niestabilność komputera. Cena maks. to 100zł, jeśli nie uda znaleźć się nic sensownego za ok.50zł(używane zasilacza wchodzą w grę, byleby były stabilne miały gwar. rozruchową, a sprzedawca był sprawdzony, ale preferowąłbym nowe). Zasilacz będzie odpowiedzialny za taką konfiguracje sprzętową:

-monitor samsung synmaster940b

-płyta asrocnk n68s ucc

-procesor athlon 64x3 4200+

-karta graficzna geforce 210

-dysk Seagate Barracuda 320GB ST3320620AS .

Komputer wykorzystywany do przeglądania internetu, prac biurowych, ew. jakieś gry przeglądarkowe lub starsze tytuły ale to z rzadka.

Preferowane allegro. Tak przeglądając allegro zauważyłem że przeważają w tej cenie fortrony, deltę czy cheiftec które widziałem miały tylko 300W, a mój komputer potrzebuje chyba min.350W?

Co myślicie o tej ofercie: http://allegro.pl/nowy-zasilacz-fortron … 25869.html

Pasowałby do mojego kompa, chodzi mi głownie o liczbę potrzebnych wejść i moc?

Według mnie będzie ok, Fortron jest oznaczony jako marka renomowana więc nie musisz się bać, że coś Ci usmaży :wink:

idealnie będzie pasował do twojego kompa. jeśli nic nie zamierzasz zmieniać w kompie to kupuj.

dzięki, temat do zamknięcia