Kupno zestawu bezprzewodowego - co polecacie?

Hej! Ostatnio na urodziny dostałem od starszych prezent - zestaw bezprzewodowy. Niestety od początku klawiatura szwankowała :confused: klawisze nie “wchodziły” lub “wchodziły” podwójnie. Myszka była bardzo dobra. Gwarancji nie mam (prezent) i dlatego szukam jakiegoś innego zestawu do 200zł. Tamten zestaw to był Tracer

Exclusive. Na allegro jest strasznie dużo Logitechów. Zależy mi na tym żeby klawiatura była wygodna (dodatkowe przyciski są mi obojętne) a myszka była dość dobra do gier, rozumiem że to nie będzie Razor :slight_smile: ale żeby dobrze dało się grać i żeby też była wygodna. Zastanawiałem się nad Logitech Wave czy jakoś tak. A co Wy polecacie?

Pozdro

a po co ci zestaw bezprzewodowy ? z nimi zawsze są kłopoty. Ja już wolałbym dokupić przedłużacz i korzystać z myszki i klawiatury przewodowej

Alien6 , a nie lepiej kupić dobry zestaw przewodowy?

Z doświadczenia wiem, że bezprzewodówki są trochę niweygodne :stuck_out_tongue:

Kiedyś trudziłem się z misją w grze przechodziłem ją chyba z 10 razy i nareszcie mi się udało, to akurat w tym czasie baterie w odbiorniku mi padły… Myslałem, że mnie krew zaleje…

Eee tam :slight_smile: wole bezprzewodówkę bo to laptop… a nie chcąc zajechać klawiatury wbudowanej muszę używać zewnętrzej a “bez kabli” jest wygodniejsza :slight_smile: