Kupon upgrade windows7 32

Hejas,

Mam takie o to pytania forumowicze:

  1. Jeżeli mam na lapku viste premium 32bitowa ktorego kupiłem w kwietniu ubiegłego roku, a teraz dostalem od kumpla kupon upgrejdowy do wina 7 32, bede mogl dokonac aktualizacji do 7 64 bit? jest jakis sposob na to?:>

dzieki za odp:)

Z punktu widzenia regulaminu programu Upgrade będzie to nie legalne, ta 7 może być instalowana tylko na sprzęcie, który podlegał programowi Upgrade.

Nawet jak by kupon był twój nie da rady upgradować do wersji 64 skoro on jest na 32. Primo kupon dostałeś od kumpla i on nie jest dla ciebie - będziesz mieć pirata :wink:

aha to kicha, jestem anty piratowy raczej. A powiedzcie mi, gdybym wygral taki kupon w jakims konkursie to istnieje jakas mozliwosc zainstalowania z tej plyty 64 bitow?

Dzieki za odp:)

Nigdy nikt nie zorganizuje takiego konkursu, więc nie miałbyś szans wygrania takiego kuponu. Prawo do nich mają tylko użytkownicy, którzy zakupili komputery z Vista (minimum Home Premium) w określonym czasie i tylko oni mogą z nich skorzystać.

to nie jest pytanie o legalnosc czy nie legalnosc do cholery, czy moglbym wygrac czy nie wygrac istota pytania jest troche inna, rece opadaja…

Niepotrzebnie wobec tego ujawniasz pewne informacje, które na użytkowników forum o legalnym oprogramowaniu, doskonale znających jego regulamin , działa jak płachta na byka.

Co prawda wyrwane z kontekstu, ale odpowiedź została podana jednoznacznie i bezdyskusyjnie, zapytaj bardziej kompetentnych osób, skoro nam nie wierzysz, bo z tego co wiem polski oddział microsoftu bardzo chętnie udziela odpowiedzi na pytania swoich klientów.

oka, koniec tematu, dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdro