Kupon upgrade windows7 32


(Geminig) #1

Hejas,

Mam takie o to pytania forumowicze:

  1. Jeżeli mam na lapku viste premium 32bitowa ktorego kupiłem w kwietniu ubiegłego roku, a teraz dostalem od kumpla kupon upgrejdowy do wina 7 32, bede mogl dokonac aktualizacji do 7 64 bit? jest jakis sposob na to?:>

dzieki za odp:)


(Semtex) #2

Z punktu widzenia regulaminu programu Upgrade będzie to nie legalne, ta 7 może być instalowana tylko na sprzęcie, który podlegał programowi Upgrade.


(rogacz) #3

Nawet jak by kupon był twój nie da rady upgradować do wersji 64 skoro on jest na 32. Primo kupon dostałeś od kumpla i on nie jest dla ciebie - będziesz mieć pirata :wink:


(Geminig) #4

aha to kicha, jestem anty piratowy raczej. A powiedzcie mi, gdybym wygral taki kupon w jakims konkursie to istnieje jakas mozliwosc zainstalowania z tej plyty 64 bitow?

Dzieki za odp:)


#5

Nigdy nikt nie zorganizuje takiego konkursu, więc nie miałbyś szans wygrania takiego kuponu. Prawo do nich mają tylko użytkownicy, którzy zakupili komputery z Vista (minimum Home Premium) w określonym czasie i tylko oni mogą z nich skorzystać.


(Geminig) #6

to nie jest pytanie o legalnosc czy nie legalnosc do cholery, czy moglbym wygrac czy nie wygrac istota pytania jest troche inna, rece opadaja..


(CzajAn) #7

Niepotrzebnie wobec tego ujawniasz pewne informacje, które na użytkowników forum o legalnym oprogramowaniu, doskonale znających jego regulamin , działa jak płachta na byka.

Co prawda wyrwane z kontekstu, ale odpowiedź została podana jednoznacznie i bezdyskusyjnie, zapytaj bardziej kompetentnych osób, skoro nam nie wierzysz, bo z tego co wiem polski oddział microsoftu bardzo chętnie udziela odpowiedzi na pytania swoich klientów.


(Geminig) #8

oka, koniec tematu, dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdro