Kupowanie przez internet

Czy kupowanie przez internet jest bezpieczne tzn.czy jesli na stronie komputronika jest jakis towar to czy jesli go wyslą do mnie to jaką mam pewnosc że towar jest sprawny i że to jest napewno to co zamówilem?

Zamawiałem już kilka razy(np. w komputroniku :slight_smile: ) i kilku moich znajomych też zamawiało i przychodziło to co zamówili :slight_smile: . Masz 100% pewność jeśli zamówiłeś jakąś rzecz w sklepie internetowym, że przyjdzie Ci towar taki jaki zamawiałeś :slight_smile: . A czy sprzęt będzie sprawny jak przyjdzie do Ciebie to nigdy nie wiadomo :? ale w 99% sprzęt będzie sprawny :slight_smile: .

Zawsze istnieje możliwość reklamacji.

W sprawdzonych sklepach zazwyczaj nie ma jakichs wiekszych problemow… gorzej z np: aukcjami czy mniejszymi sklepami, sam traflem na aukcje na ktorej musialem straszyc sadem by odzyskac pieniadze… ale sie udalo - dodam ze gosciu mial same pozytywy. Trzeba byc bardzo ostraznym jezeli sie kupuje przez internet, lepiej przeplacic i kupic od sprawdzonego sprzedawcy niz kupic od zlodzieja i zostac oszukanym - mowie tu o szczegolnych przypadkach, bo nie raz na prawde zdazaja sie okazje :slight_smile:

czyli np. w komputroniku można kupowac śmiało?

ostatnio kupowaliśmy sokowirówkę w Internecie (nie pamiętam adresu) i przysłali zupełnie inną sokowirówkę o 2x mniejszej mocy - przez GG dowiedzieliśmy się, że przysłali inną bo tamtej nie mieli na magazynie (o dziwo tej, którą przysłali nie mają nawet na stronie - zamawiana sokowirówka była jedyna), na szczęście skończyło się na odesłaniu urządzenia i zwrocie pieneiędzy, ale trzeba uważać !!