Kupowanie przez internet


(Mateo06) #1

Czy kupowanie przez internet jest bezpieczne tzn.czy jesli na stronie komputronika jest jakis towar to czy jesli go wyslą do mnie to jaką mam pewnosc że towar jest sprawny i że to jest napewno to co zamówilem?


(Zuber54321) #2

Zamawiałem już kilka razy(np. w komputroniku :slight_smile: ) i kilku moich znajomych też zamawiało i przychodziło to co zamówili :slight_smile: . Masz 100% pewność jeśli zamówiłeś jakąś rzecz w sklepie internetowym, że przyjdzie Ci towar taki jaki zamawiałeś :slight_smile: . A czy sprzęt będzie sprawny jak przyjdzie do Ciebie to nigdy nie wiadomo :? ale w 99% sprzęt będzie sprawny :slight_smile: .


(aju) #3

Zawsze istnieje możliwość reklamacji.


(Dod) #4

W sprawdzonych sklepach zazwyczaj nie ma jakichs wiekszych problemow... gorzej z np: aukcjami czy mniejszymi sklepami, sam traflem na aukcje na ktorej musialem straszyc sadem by odzyskac pieniadze... ale sie udalo - dodam ze gosciu mial same pozytywy. Trzeba byc bardzo ostraznym jezeli sie kupuje przez internet, lepiej przeplacic i kupic od sprawdzonego sprzedawcy niz kupic od zlodzieja i zostac oszukanym - mowie tu o szczegolnych przypadkach, bo nie raz na prawde zdazaja sie okazje :slight_smile:


(Mateo06) #5

czyli np. w komputroniku można kupowac śmiało?


(Kpc21) #6

ostatnio kupowaliśmy sokowirówkę w Internecie (nie pamiętam adresu) i przysłali zupełnie inną sokowirówkę o 2x mniejszej mocy - przez GG dowiedzieliśmy się, że przysłali inną bo tamtej nie mieli na magazynie (o dziwo tej, którą przysłali nie mają nawet na stronie - zamawiana sokowirówka była jedyna), na szczęście skończyło się na odesłaniu urządzenia i zwrocie pieneiędzy, ale trzeba uważać !!