Kupuje komputer ! Czy dobrze wybrałem ? Prosze doradzic

Może być…

no tak ale sprzety ktore mi nadzicie sa drozsze a ja kasy nie mam :confused: musze sie zmiescic MAX 1600 zł. I to najlepiej w jednym sklepie we Wrocławiu poniewaz chyba kompa biore na raty :slight_smile: A wielu czesci z tych ktore mi podajecie nie ma :confused: Moze jak macie czas to wejdzcie na strone sklepu i tam wybierzcie dla mnie sprzet za 1600 zł MAX http://www.arest.pl

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 20:24

Prosze wybierzcie mi jakis sprzet z tej strony ktora wybrałem :slight_smile: Ja sam sie nie znam zbyt dobrze nie wiem co z czym bedzie dobrze chodzic :stuck_out_tongue: A chce miec dobrego kompa ktory posluzy mi chociaz z 3 lata.

a czy w tym twoim sklepie nie mają takiej opcji że przychodzisz i mówisz co Ci mają zamówić z hurtowni??

Ja np. (Legnica) po prostu poszedłem do sklepu i zamówiłem to co chciałem.(niekoniecznie to mieli)

Pozdrawiam

Maże abit KN9. Uważaj na kolejność bo pójdzie do sklepu i powie coś takiego i po prostu go wyśmieją :mrgreen:

Tu nie ma kolejności… :stuck_out_tongue:

Błażej napisał:

Za 400zł bierz 7900GS DDR3 Palit Sonic

To proszę powiedz gdzie można ją kupić za takie pieniądze w sklepie?

ahh 6h snu przez 3 dni robi swoje… :frowning:

Chodziło mi o wersje Galaxy z ColerMaster

Później dokupić inne chłodzenie na karte i jazda

Jak na razie to można nabijać się ze sprzedawców, jak czasami ich słucham to nie wyrabiam.

KN9 nForce 4 Ultra i się spieszyć z zakupem, już jej nie produkują! nV kończy produkcję nF4.

Chodzi mi o kolejność znaków w nazwie (A9N i KN9). Trzeba znależć te suptelną różnicę.

Tak tylko

Tu nie ma litery “k” :stuck_out_tongue:

,Procesor,Płyte bym zmienił.

Ja bym Kupił C2D e6300 i pobawiłbym się w podkręcanie;] Płyte do tego asus bo idealnie pasują do podkręcania ;]

Grafika zostaje;] i pozbieraj sobie na 8800;]

bo napewno będą tańsze;] w niedługim czasie

To weź E4300

Też można:}

Lepiej 2140/2160

Tańszy, przez co zaoszczędzoną kase można w co innego wpakować

No też racja…