Kupuje PC - czy dokonam dobrego wyboru?

Bardzo proszę o opinie ludzi znających się na rzeczy czy opłaca się kupić taki komputer:

  • INTEL CORE 2 QUAD Q6600 4x2.4Ghz 8MB FSB 1066MHz z radiatorem i wentylatorem Intel ; technologia wykonania 65nm ; jądro procesora - Kentsfield

  • GIGABYTE EP31-DS3L ULTRADURABLE obsługa FSB 1600mhz(OC) ; świetny chipset INTEL P31 ; 4 banki pamięci ; 4x DDR2 1066(OC) PEŁNA ZGODNOŚĆ Z SYSTEMEM WINDOWS VISTA PREMIUM

  • 4GB DDR2 800MHz PC6400 DUAL CHANNEL (2x2GB)

  • NVIDIA GeForce 9600GT 512MB DDR3 256BIT PCI-E x16 ; PCI-E x16 2.0 PRZYSTOSOWANA DO SLI

  • 500GB SATA II 7200rpm

  • DVD+/-RW 20x SATA DualLayer Dwuwarstwowa - do 8.5GB

  • HIGH DEFINITION AUDIO 8-KANAŁOWA - (zintegrowana) REALTEK ALC888

  • GIGABIT ETHERNET 10/100/1000 LAN (zintegrowana)

Głównie mi chodzi o to czy pogram na takim czymś w nowe dobre gry?

ile masz kasy :slight_smile:

bo z tego co napisałes to wymienił bym płyte proca grafe :smiley: dysk nic nie napisałeś o zasiłce budzie

ile masz na to kasy quad nie potrzebny chyba że obrabiasz grafike weź e8400 karta dobra ale jak kupujesz komp na jakiś czas to weź hd 4850 dysk samsung serai F1 640GB ram patrioty 2gb ,4gb to chyba jak będziesz korzystał z visty 64bit reszta dobra ale pomyśl nad lepszą kartą muzyczną np jakiegoś creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer

I po co mu lepsza karta muzyczna? I tak tego wlasciwie nie odczuje.

Podaj fundusz, bo tak to nie bardzo mozna powiedziec czy sie oplaca brac.

1 765zł

A zasilacz ULTRA SILENT 450W12cm WIATRAK

i uważasz to za dobry zasilacz tak ? :lol: :lol: :lol:

pare tematów niżej jest temat z gotowymi zestawami jest tam coś takiego \

można tu dołożyć ewentualnie do lepszej budy lub chłodzenia np Karakorum HP-120 AlCu ~80zł

To ten zasilacz tego nie uciągnie? - Tylko proszę o jasną odp. bo zbytnio sie nie znam

ten zasilacz to pewniej jakiś szrot nie trzymający napięć mogący spalić kompa :]

Kondipr , może by uciągnął ale nie długo bierz taki zestaw jaki podał steemm , a nie pożałujesz swojego wyboru :wink:

Kondipr , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A czy na tym agito.pl złożą mi komputer z tych części czy sam będę musiał?

Jeżeli sam to czy możliwe, że coś zepsuje?

I czy w/w rzeczy na pewno wszystkie będą ze sobą pasować?

Czy gry mi będą chodziły na w/w sprzęcie i przez ile lat pociągną nowe gry?

złóż zestaw na esc.pl z tych podanych części cena powinna byc podobna co na agito a zestaw na pewno złożą co do agito to właśnie nie wiem jak to u nich z tym jest