Kursor myszki się zawiesza,problem z systemem winxp?


(Alfa1978) #1

tak jak w temacie :-x przed... i po formacie jest to samo kiedy jeszcze nie sformatowałem dysku /nie zainstalowałem świeżej kopi windows xp/ to kursor myszki się przycinał,jak np; przeglądarkę internetową puściłem to zanim się załączyła to wszystko klękało mi na kompie,tak jak by za dużo pamięci potrzebowało to coś! radio w kalendarzyku które gra zaczęło przerywać ,chrapać /coś z pamięcią/ ,więc postanowiłem sformatować, i jestem teraz na świeżym systemie ,i ku zdziwieniu ,robi się to samo co przed formatem,co to może być,wszystko się wiesza...aha prawie cały czas ,jak patrze na obudowę kompa,mruga cały czas kontrolka czerwona,która jest od dysku ,czyli coś cały czas się wczytuję czy co??? pomocy,co sprawdzić?? :cry: :cry:

Złączono Posta : 20.11.2007 (Wto) 7:58

zauważyłem że jak wchodzę na dysk c żeby wyczyścić ...to pojawia się bez przerwy jakiś notatnik i za każdym razem co go usunę,i np; resetuję kompa,i włączam go ponownie,to ten plik pojawia się znów,na to wychodzi że chyba jest coś nie tak z dyskiem,taśmą itp .co o tym myślicie,dam screna dysku "c" i zobaczcie..o co mi chodzi aha nazwa tego czegoś to DBS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 992ed.html

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 14:54

oki dziękuję za szczere podpowiedzi. :twisted: temat można zamknąć z tego w zględu :!: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=202989&highlight=pozdro...!