Kursor sam mi sie rusza

Heyka.

Od niedawna zaczela mi sie sam kursos ruszac po pulpicie , czasami zaznacza jakis txt :expressionless: O co moze chodzic ?

Myszka ci pada stary i tyle

Tak wlasnie myslalem ale nie bylem pewny . ok dzieki :slight_smile:

Skąd ta pewnosć.

Może poprostu masz podkładke kolorową.

Axel_14: Jaka myszka ? Jeżeli jakaś “z dolnej pułki” to nie ma się czym przejmować, zakładając że to optyk. Bo w mechanicznych to raczej takiego problemu nie ma. Sensory optyczne w takich myszkach jak A4 itp. są dość słabe co może się właśnie objawiać takim samoczynnym ruchem wskaźnika, powodów może być wiele od samego sensora po podkładke (tak jak pisał Lazikar). Jak ci zaznacza jakiś tekst to przeczyść przyciski i inne takie wciskarki możliwe że ruch i zaznaczenie jest poprostu przypadkowe - wciśnięty przycisk + ruch myszki = zaznaczony tekst :stuck_out_tongue:

może ma optyczną a może zwykłą kulkową a może trackballa a może wirusa… ? Moja odpowiedź była adekwatna do ilości wiadomości przekazanych przez autora tematu.

myszka firmy A4 za okolo 150 zl (z gornej pulki :P) sprubuje ja przeczyscic ale nie teraz tylko pozniej i wam napishe jakie efekty beda , jest ona bezprzewodowa i na kulke. A i sorka ze umiescilem w zlym dziale ale mi to sie czesto przydaza :stuck_out_tongue:

Dokładnie jak piszesz. ;]