Kuszczak W M.U

http://sport.onet.pl/0,1248702,1353525,wiadomosc.html

No prosze mamy kolejnego dobrego bramkarza

Kuszczak…no to nawet nie musi grać druzyna przeciwna wystarczy że bedzie bramkarz i bedzie strzelał gole :slight_smile:

kto by sie spodziwał po takim błedzie… ale w sumie w lidze angielskiej broni fenomenalnie :mrgreen:

hehe… :mrgreen:

Jeszcze nie jest doświadczony ale w przyszłości :slight_smile:

Ale będzie na razie rezerwowym raczej bez szans na grę.

Błąd… ManUtd ma na razie tylko jednego bramkarza - Edwina… Ben Foster i Tim Howard są na wypożyczniu i nie wracaja w tym sezonie… a pozatym jest juz obryty w PS… chłopak ma ogromne szczęście.

A jego wpadka po najbliższym sezonie będzie tylko epizodem…

Alex Ferguson na pewno da szanse Kuszczakowi… Kto wie może będzie numerem 1 …

Na początku na pewno nie…ale to co do tego błędu Kuszczaka to jesli wykarze się w MU to rzeczywiscie wszycy o tym zapomną :):slight_smile:

A II bramkarz to nie rezerwowy ? Prawdopodobnie zagra w pucharze Anglii tak zazwyczaj grają “drudzy” w Anglii

Cuż jako zagorzały fan MAN UNITED powinienem także zająć stanowsiko w tej sprawie :D. Otóż ja osobiście jestem bardzo wielkim zwolennikiem taletu zarówno Tomka Kuszczaka jak i Łukasza Fabiańsiego ( obaj byli bądź są łączeni z przejściem do MU ). Nie zapominajmy, że błędy zdażają sie w piłce. To co zrobił Tomek w spotkaniu z Kolumbią nie umywa się do niektórych kontrowersyjnych zagrań np. Bartheza… Mam nadzieję, że Tomek za niedługo oficjalnie stanie się czerwonym diabłem :D. Jak narazie donosi to The Sun czyli zwykły Brukowiec… ale na dniach czy nawet na godzinach powinna to już być potwierdzona informacja. Przypominam tylko, że jedna z interwencji Tomka w zesżłym sezonie została uznana jako najlepsza w całym Premisrship a sezon wcześniej to on głównie przyczynił się do tego, że WBA nie spadło z ligi broniąc petardy jakie były kierowane w jego bramkę ze strony wlasnie MU. Był wtedy bochaterem meczu i dziwki niemu WBA uzyskało bezcenny punkt. Jak narazie napewno Tomek pogżeje ławę, ale sądzę, że otrzyma kilka okazji do zaprezentowania się nawet w 1-szym sezonie. Howard wypożyczony do evertonu, Ben foster do Watford ( beniaminka Premiership ) a Luke Steele będzie sprzedany… Oprócz EVDS Tomek nie będzie miał konkurencji. Niesty rosły Holender łatwo ze składu nie da się wygryść, ale dzięki temu obaj będą mieli mobilizację :).

ja też sie o tym dowiedziałem dzisiaj i jestem o tyle z tego dumny że pochodzi on z mojego miasta :slight_smile: nawet był tu ostatnio

Poczytaj regulamin w sprawie wielkości grafiki w podpisie

Pozdrawiam Gutek2222

Nic pewnego, WBA zdementowało tę informację. Spokojnie, to tylko ten brukowiec The Sun.

A co tera powiecie http://www.wp.pl/r/6G1204

czy bramkarz ktory strzelil kuszczakowi gola pobil rekord odleglosci z jakiej strzelono gola??

Nie

Bo były gole z “piątek”

Swoją drogą dużo teraz powstaje na forum Robinho ( Robinho74 Robinho5 itp

Jakby nie można było swojej ksywy wpisać albo czegoś innego ale oki to nie moja sprawa

Myśle, że MU kupując Kuszczaka patrzyło przyszłosciowo, ponieważ Edwin Van Der Sar juz ma troche lat a Kuszczak bedzie jego dobrym zmiennikiem :mrgreen:

Pytanie tylko co z Fabiańskim ?? Swojego czasu MANU było tym bramkarzem bardzo zainteresowane, ale ostatecznie nie dosżło do podpisania umowy. Kuszczak jest bardzo dobry i młody. Ale Fabiański wcale mu nie ustępuje umiejętnościami i jest jeszcze młodszy. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że WBA chce za Kuszczaka kasę+Giuseppe Rossi ( wypożyczenie na rok )+Luke Steele ( transfer definitywny ). Zobaczymy jak się potoczy akcja ;).

Moim zdaniem Kuszczak to dobry bramkarz a błędy zdarzają się nawet najlepszym 8)

kuszczak -wpuszczak :evil:

Poczekajmy! !!