Kuszczak W M.U

(Fernando) #1

http://sport.onet.pl/0,1248702,1353525,wiadomosc.html

No prosze mamy kolejnego dobrego bramkarza

(Kosior6) #2

Kuszczak...no to nawet nie musi grać druzyna przeciwna wystarczy że bedzie bramkarz i bedzie strzelał gole :slight_smile:

(system) #3

kto by sie spodziwał po takim błedzie....... ale w sumie w lidze angielskiej broni fenomenalnie :mrgreen:

(Fernando) #4

hehe... :mrgreen:

Jeszcze nie jest doświadczony ale w przyszłości :slight_smile:

(Jacek Jako) #5

Ale będzie na razie rezerwowym raczej bez szans na grę.

(Dawid Tworzy) #6

Błąd... ManUtd ma na razie tylko jednego bramkarza - Edwina... Ben Foster i Tim Howard są na wypożyczniu i nie wracaja w tym sezonie... a pozatym jest juz obryty w PS... chłopak ma ogromne szczęście.

A jego wpadka po najbliższym sezonie będzie tylko epizodem...

(Fernando) #7

Alex Ferguson na pewno da szanse Kuszczakowi... Kto wie może będzie numerem 1 ...

(Kosior6) #8

Na początku na pewno nie...ale to co do tego błędu Kuszczaka to jesli wykarze się w MU to rzeczywiscie wszycy o tym zapomną :):slight_smile:

(Jacek Jako) #9

A II bramkarz to nie rezerwowy ? Prawdopodobnie zagra w pucharze Anglii tak zazwyczaj grają "drudzy" w Anglii

(system) #10

Cuż jako zagorzały fan MAN UNITED powinienem także zająć stanowsiko w tej sprawie :D. Otóż ja osobiście jestem bardzo wielkim zwolennikiem taletu zarówno Tomka Kuszczaka jak i Łukasza Fabiańsiego ( obaj byli bądź są łączeni z przejściem do MU ). Nie zapominajmy, że błędy zdażają sie w piłce. To co zrobił Tomek w spotkaniu z Kolumbią nie umywa się do niektórych kontrowersyjnych zagrań np. Bartheza... Mam nadzieję, że Tomek za niedługo oficjalnie stanie się czerwonym diabłem :D. Jak narazie donosi to The Sun czyli zwykły Brukowiec... ale na dniach czy nawet na godzinach powinna to już być potwierdzona informacja. Przypominam tylko, że jedna z interwencji Tomka w zesżłym sezonie została uznana jako najlepsza w całym Premisrship a sezon wcześniej to on głównie przyczynił się do tego, że WBA nie spadło z ligi broniąc petardy jakie były kierowane w jego bramkę ze strony wlasnie MU. Był wtedy bochaterem meczu i dziwki niemu WBA uzyskało bezcenny punkt. Jak narazie napewno Tomek pogżeje ławę, ale sądzę, że otrzyma kilka okazji do zaprezentowania się nawet w 1-szym sezonie. Howard wypożyczony do evertonu, Ben foster do Watford ( beniaminka Premiership ) a Luke Steele będzie sprzedany... Oprócz EVDS Tomek nie będzie miał konkurencji. Niesty rosły Holender łatwo ze składu nie da się wygryść, ale dzięki temu obaj będą mieli mobilizację :).

(Musialowski Tomasz) #11

ja też sie o tym dowiedziałem dzisiaj i jestem o tyle z tego dumny że pochodzi on z mojego miasta :slight_smile: nawet był tu ostatnio

Poczytaj regulamin w sprawie wielkości grafiki w podpisie

Pozdrawiam Gutek2222

(Mancunian) #12

Nic pewnego, WBA zdementowało tę informację. Spokojnie, to tylko ten brukowiec The Sun.

(Fernando) #13

A co tera powiecie http://www.wp.pl/r/6G1204

(Robinho74) #14

czy bramkarz ktory strzelil kuszczakowi gola pobil rekord odleglosci z jakiej strzelono gola??

(matiit) #15

Nie

Bo były gole z "piątek"

Swoją drogą dużo teraz powstaje na forum Robinho ( Robinho74 Robinho5 itp

Jakby nie można było swojej ksywy wpisać albo czegoś innego ale oki to nie moja sprawa

(:: Radziu ::) #16

Myśle, że MU kupując Kuszczaka patrzyło przyszłosciowo, ponieważ Edwin Van Der Sar juz ma troche lat a Kuszczak bedzie jego dobrym zmiennikiem :mrgreen:

(system) #17

Pytanie tylko co z Fabiańskim ?? Swojego czasu MANU było tym bramkarzem bardzo zainteresowane, ale ostatecznie nie dosżło do podpisania umowy. Kuszczak jest bardzo dobry i młody. Ale Fabiański wcale mu nie ustępuje umiejętnościami i jest jeszcze młodszy. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że WBA chce za Kuszczaka kasę+Giuseppe Rossi ( wypożyczenie na rok )+Luke Steele ( transfer definitywny ). Zobaczymy jak się potoczy akcja :wink:.

(Mateusz1500) #18

Moim zdaniem Kuszczak to dobry bramkarz a błędy zdarzają się nawet najlepszym 8)

(Sirus49er) #19

kuszczak -wpuszczak :evil:

(Thomansinho) #20

Poczekajmy! !!