Kuszenie Jezusa

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

„Panie, nie pij pan tyle” (Zdzisiu blok 4 klatka 3)

…a wystarczyło podsunąć konsolę i kilka dobrych gier.

@redakcja czemu on ma zablokowane blogi lub shadowbana?

Dzięki Jezusowi i spółce mamy księży pedofilów pasożytów leni i nierobów w koloratkach z milionami na kontach i miliony katolików za kratami …taka wiara

2 polubienia

Jezus Zbawiciel ostrzegał przed wszelkimi organizacjami religijnymi, które pozwalają nazywać się nauczycielami, bo jeden tylko jest Nauczycielem i przewodnik Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka, oraz też nie nazywajcie nikogo z ludzi ojcem swoim, albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie (Mat 23,8-10)

Czym różni się teologia od komunizmu?
W komunizmie szukano odpowiedzi w dziełach „wiecznie żywego”", który był łysy. W teologii też cytujemy nieśmiertelnego, ale nie wiemy, czy był łysy.
:wink:

Tu chyba chodzi bardziej o Świadków Jehowy.

Było ich trzech, z tego tylko jeden łysy. Tych dwóch pierwszych, których pomnik do dziś stoi w Berlinie miało całkiem bujny zarost.

Ale wiesz, że Jezus był obrzezany, prawda?
Czy Ty sam poszedłeś w ślady Nauczyciela?

Zaglądałeś mu tam?? :stuck_out_tongue: Czy powtarzasz plotki??

Ja też znam jedną plotkę, że Jezus spał z Marią Magdaleną. Jak go obrzezali to czym by jej dobrze zrobił?

Sprawdź co znaczy obrzezanie. Bo mam wrażenie, że mylisz to z kastracją. Obrzezanie to tylko usunięcie napletka i wciąż można płodzić dzieci i dogadzać kobietom takim obrzezanym sprzętem równie sprawnie jak nieobrzezanym przyrodzeniem.

Co rozumiesz przez kastrację?

kastracja to też co innego :slight_smile: tutaj chodzi raczej wam o amputacje :joy:

Chyba tak :grinning:

To będzie cudowny temat

Na przykład chemiczną lub chirurgiczną.

Kastracja – Wikipedia, wolna encyklopedia

Po usunięciu jąder najczęściej możesz uprawiać seks, jeśli o to chodzi.

Rozbiłem puszkę PAndory :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ale faktu o tym, że eunochowie żyją średnio o 14 lat dłużej nie wiedziałem :smiley:
Odnośnie kuszenia :joy:

Ewangelia według św. Łukasza, Drogi Ignorancie.