Kzk-gop / bilety miesięczne dla uczniów a przesiadki

(Drobok) #1

Korzystał ktoś kiedykolwiek z takiego biletu ? Jak się ma sprawa z przesiadkami na trasie dojazdu do szkoły w wypadku kiedy mam bezpośredni dojazd, lecz nie pasują mi godziny ? Co na to kontroler biletów ?

(sla17) #2

Zaraz, mówisz o tzw. "Biletach miesięcznych szkolnych", które uprawniają do jazdy na trasie SZKOŁĄ -> DOM w dni szkolne? Gdzie tam masz godziny, bo nie rozumiem?

(Drobok) #3

Mówię o owych biletach. Muszę jechać z przesiadką bo by nie spóźnić się 5min na lekcje musiałbym jechać autobusem 30min wcześniej :stuck_out_tongue:

Właśnie chodzi mi o ową trasę, musi być ona najkrótsza ?, czy do tego biletu mogę sobie wypisać wszystkie autobusy, którymi jeżdżę do szkoły ? Posłałem maila do informacji kzkgop jednak nie wiem czy tam odpisują xD

(sla17) #4

U mnie w szkole mieszkają w drugiej części miasta, i nie raz mieszają linie (jadą najpierw jednym, potem drugim autobusem) - albo jadą tramwajem do pewnego przystanku, potem wysiadają i pokrywa im się to z tym, że za x minut przyjeżdża autobus, i przy kontroli jak pytałem kiedyś, to nie było z tym żadnych problemów. Po prostu mają różne sposoby dojazdu, no i korzystają jak im wygodnie.

kamyk92 , u nas w GOP-ie nie ma takich biletów.

(Drobok) #5

Czyli mogę se dopisać np 1autobus nie jadący do szkoły, oraz kilka nie jadących w ogóle przez moje miejsce zamieszkania ??

Dzięki za odpowiedź.

(sla17) #6

U moich znajomych tramwaj też nie przejeżdża obok miejsca zamieszkania i podczas kontroli nie mieli problemów :wink:

(Drobok) #7

Ok, dzięki ;]

(sla17) #8

Każde miasto/spółka zarządza i decyduje o ilości biletów, ich cenie, formie i uprawnieniach :wink:

http://bip.kzkgop.pl/modules.php?name=taryfa u nas tak to wygląda :wink: