L7i : Problem z gprs i bluetooth

Witam

Mam 3 problemy z Motorolą SLVR L7i. Telefon jest sprowadzony z USA.

W związku z tym że telefon nie był kupowany w salonie nie wiem jak ustawić GPRS w Erze Tak Tak. Tym bardziej że menu jest po angielsku.

Telefonu nie mogę połączyć programem Mobile Phone Tools przez Bluetooth.

W oknie Bluesoleil gdy odświerzam usługi nie zaznacza się opcja kopiowana plików (być może dlatego).

Nie mogę skopiować zdjęć za pomocą BT do komputera. Wywala błąd, że nie można się połączyć.

Złączono Posta : 15.03.2007 (Czw) 17:31

P.S

Nie wiem jeszcze jak za pomocą BT skopiować do telefonu gry. Wiem, że w V3 wystarczyło przesłać plik .jar a tutaj jakoś nie.

  1. Wejdz na strone www ERY i tam jest konfigurator. Po wybraniu odpowiedniego modelu telefonu ustawienia przysla ci SMSem.

W innym temacie podalem ci link do forum na ktorym wszystko pisze o tym telefonie i zmianie jezyka oraz flashowaniu.

  1. W BlueSolei tylko zalacz i wyszukaj telefon, to wszystko. Powinien go znalezc i pojawi sie usluga wymiany plikow. Nie potrzeba nawet tego programu Mobile Phone Tools.

  2. Na WSZYSTKIE pytania znajdziesz odp. na FORUM matrax.net

co do konfiguratora to niestety ale nie przysyła mi sms-a. Po zbliżeniu telefonu do głośników to trzeszczą ale żadna informacja się nie pojawia.

Złączono Posta : 15.03.2007 (Czw) 18:07

a w bluesoleil uaktywnia się tylko Dial-up oraz Object-push

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

zasadnicze pytanie czy telefon współpracóje z polskimi zakresami gsm? 900/1800

Tak.

Na opakowaniu jest napisane:

Wejdz w ustawienia wiadomosci i zobacz czy masz wpisany dobry numer dostepowy centrum SMS.

hmm a gdzie ja napisałem, że mam problem z sms-ami? Sms-y działają i numer jest dobry.

TU.

Ale pozostałe smsy działają dobrze tylko te konfiguracyjne nie

To ustawienia wpisz recznie…

No właśnie z tym też jest problem. Jak już wszystkie pola wypełnie to poprostu nie chce się to zapisać (Store failure czy coś takiego). W starej V3 też tak miałem.