Łącze

(Czr R1) #1

Ej ja wiem że to głupie pytanie-mam łącze radiowe to jaki to jest typ łącza DSL ADSL...i te inne są tam jeszcz i chcę się dowiedzieć jaki mam typ...bardzo często jest potrzebne to do konfiguracji jakiś programów internetowych

(Xiao19) #2

zadne z tych i po 2 se sprawdz jak pobierasz pliki z jaka predkoscia

i napisz ustawimy cos do tego mniej wiecej

(Axeoth) #3

Jak już radzisz coś takiego, to napisz mu przynajmniej gdzie to można sprawdzić.

http://promos.mcafee.com/speedometer/test_0150.asp

(Czr R1) #4

Na tym tescie podanym przez kolege u gory mierzylem trzy razy :

1.174 Kbps

2.101 Kbps

3.308 Kbps

(:: MARIO ::) #5

he też odpaliłem, i niby jak tam mam sprawdzić jakie mam łącze :?:

oczywiście wiem jakie posiadam :!:

uzyskałem tylko takie dane:

File Size: 150.005 KB

Time Elapsed: 1.683 seconds

Your speed: 713.08Kbps (89.13KBps)

I z tych danych jakie mam :confused: hee?

I jak mam sie kierować zegarem to pokazał prawidłowo!

Czery co Ci wskazówka pokazała, bo tylko ona wmaire normalnie pokzauje, bo te "your speed" to se można wsadzić w dp!

(Czr R1) #6

Wskazówka mi pokazała w trzech mierzeniach takie wyniki :

1.100-150

2.200-240

3.100-150 wskazówka się wacha przy wszystkich trzech

Niby mi się nawet szybko wszystko ściąga apliki z neta od 10 kb/s do 70 kb/s a kazie też niezłe transfery dochodzą do 25 kb/s zależy kiedy...a chcę sobie pograć w warcrafta 3 na battle necie to mam lagi że się grać praktycznie nie da

(Axeoth) #7

Czery - na zegarze masz napisany rodzaj połączenia. Jeśli wacha się między dwoma, to wypróbuj oba :? A najprościej byłoby zapytać admina, albo sąsiada przyłączonego do tej samej sieci. No chyba, że jest to zuzia, która lubi rozmawiać na czacie z wojtkiem, który też ma 12 lat. Ona raczej nie będzie umiała ci pomóc.

(Czr R1) #8

No właśnie...prędkość interentu i kazy mam dobrą tylko nie wiem czemu jak gram w warcrafta to mam straszliwe lagi?? !!

(Xiao19) #9

pingi czyli opozniena sa tego przyczyna ;poszukaj na forum ostatnio byla o tym mowa

(S Man1) #10

lagi nie zawsze są spowodowane typem łącza. problem może leżeć po stronie servera z którym się łączysz.

(Golden Finger) #11

Post OT :arrow: Kosz

Update

Do wszystkich, którzy zabierają głos w temacie, powstrzymajcie się od zbędnych komentarzy nie na temat , w innym wypadku posty OT będa usuwane bez żadnych powiadomień.

Pozdrawiam :okulary:

(Jr14) #12

Sprawdź sobie tutaj: http://www.dsl.cz - po prawej stronie będziesz miał licznik - kliknij na niego i czekaj aż Ci przetestuje prędkość łącza.

(:: MARIO ::) #13

lagi sa nieodzowne, tylko gra po sieci niedostracza takich przygód!

Kuba ten link jest równie koślawy jak każdy do tego typu testu, bo uzależniony jest od aktualnego użycia sieci i ruchu oraz użycia netu przez pozostałych użytkowników! Mi pokazało za pierszym razem ISDN, a za drugim odpaleniem linka dopiero zamkło licznik :confused:

(Czr R1) #14

Dzeiki Wam za pomoc :slight_smile: