Łączenie filmów (DivX) - szybkość danych

Witam

Przeglądałem całe forum lecz nie znalazłem odpowiedzi na mój próblem… problem z łączeniem kilku filmów w jedno. Wszystkie mają ten sam kodek obrazu, dźwięku, tą samą rodzielczość. Jednak VirtualDub mi wypisuje że format dźwięku jest inny… konwertowałem to już wiele razy ale nadal ten sam komunikat mi występuje. Kliknęłem w windowsie na właściwości pliku i zauważyłem że jedyną rzeczą którą się różnią te pliki to jest Szybkość Danych (zaznaczyłem na rysunku). Czy jest jakiś program lub sposób w VirtualDub’ie aby to zmienić, skonwertować?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje

szybkosc.jpg

http://www.divx.howto.pl/modules.php?na … age&pid=85

Hmm… czyli mam rozumieć, że mam zmienić dźwięk z CBR na VBR?

Mozesz tez oddzielic obraz od dzwieku z kazdego pliku, polaczyc dzwiek oddzielnie w jedna dluga sciezka, a nastepnie znowu polaczyc w plik A/V virtualdubem.

Do laczenia mp3 chyba dobrze sie nadaje mp3 direct cut

Dzięki dzięki :smiley: Już mi udało się uporać z tym problemem :slight_smile: Nie uwzględniłem jednej rzeczy :slight_smile: W jednym pliku Sampling Rate wynosił 44100 Hz, a w drugim 48000 Hz :wink: Wyszło to na jaw dopiero wtedy kiedy rozkompresowałem dźwięk w obu plikach. Teraz już mam to połączone :smiley: