Łączenie obrazków w GIMP

Mam Problem z Gimp 2 poniewaz nie wiem jak sie tam

robi takie zlonczenia obrazkow… zeby byly zlonczone

(wiecie)(chyba)

Wiec bardzo prosze napisac jak sie to robi…

ps.w kursie w dobreprogram.pl nie ma tej opcji…


Zmiana tytułu

Czemu krzyczysz ?

As.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 644#332644

:frowning:

spox_patka12 NAPISZĘ TO DUŻYMI LITERAMI (wcalę nie krzyczę). ZAŁOŻYŁAŚ TEMAT, DO KTÓREGO LINKI ZACZYNAJĄ CI JUŻ PODWAĆ WSZYSCY. CZY JA MAM INNY UKŁAD KLAWIATURY, ŻE NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO CO PISZĘ ??

SKORO ZAŁOŻYŁAŚ PIERWSZY TEMAT I MASZ DALEJ PROBLEM TO PISZ TAM :!: NIE ZAKŁADAJ TEMATÓW JEDEN ZA DRUGIM.

wprowadzasz bałagan, który nie ma sensu. Przez ten czas co straciłaś na zakładanie ponownych tematów - mogłaś poszukać rozwiązań w necie :frowning:

żeby wytłumaczyć zrobienie takiego efektu w programie graficznym trzeba spędzić GODZINY, żeby wytłumaczyć to krok po kroku. W necie takie rzeczy są opisane - WYSTARCZY WKLEPAĆ W WYSZUKIWARKĘ - hasło np. tutoriale do photoshopa, efekty w photoshopie etc.

zamieść W PIERWSZYM TEMACIE pliki, które chcesz połaczyć uzyskują ten efekt, narysuj na kartce o co ci chodzi dokładnie. Zeskanuj - wklej rysunek na forum. A ZROBIĘ CI TO :!: na forum

Złączono Posta : 20 Wrzesień 2005, 17:03:13

p.s. nie dotyczałem, że chodzi o gimpa - nie zauważyłem. Tym niemniej w gimpie robi się to podobnie i zamiast haseł z wyrażeniem “photoshop” można użyć wyrażenia “gimp”