Łączenie partycji- wyskakuje błąd

Używając programu Partition Magic 8.0, zamierzałem połączyć partycje. Na szczęście zrobiłem kopię zapasową partycji. Połączyłem partycję D i E tak żeby do D “przeniosła” się partycja E i utworzyła folder. Komputer musiał się zrestartować i na niebieskim ekranie się coś tam robiło. W jednym liczniku (najbardziej po prawej stronie) doszło do 100 % i potem wyskoczył jakiś komunikat error, i zaraz po tym że kliknij jakiś klawisz. Restarcik i przy uruchamianiu systemu partition magic coś tam też w okienku robił doszło do 100 % i kazało zrestartować. Dobra po restarcie znikneła partycja E (niby tak powinno być) ale nic nie przybyło w pojemności do dysku D. Co więcej na partycji D jest folder w którym powinna być zawartość partycji E. Kiedy się próbuje na nią wejść piszę “D:\ E nie jest dostępny. Odmowa dostępu”. Co gorsza kiedy próbuje włączyć partition magic piszę" Init failed: error 48. Sector not found" :expressionless:

Co robić?? Nie chciał bym tracić danych, na szczęście zrobiłem kopię tych najważniejszych…

Proszę o pomoc

Pozdro.

‘coś tam robiło’, ‘jakiś error’, ‘jakiś klawisz’, ‘coś tam robił’

nie ma co, precyzyjny opis problemu :slight_smile: ale odpowiedź jest prosta ‘COŚ się zepsuło’

Nie mogę podać precyzyjnie bo nie mam pamięci fotograficznej, a poza tym nie mogłem zrobić screena :confused:

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 14:35 został dopisany post przez Żółta`Ciżemka

Plx, ma ktos jakiś pomysł? Nawet mogę stracić dane ale chodzi o to że, straciłem 70 gb przestrzeni i nie wiem jak nawet przywrócić partycję…