Łączenie SE z komputerem przez IRDE

Witam.Wczoraj kupiłem adapter irdy,na port podczerwieni,do łączenia Sony Ericssona z520i z kompem.Do płytki była dołączona płytka z sterownikami.Zainstalowałem je i programy Sony Ericsson PC Suite i Sony Ericsson File Manager.Po włączeniu irdy i podczerwieni w komórce nic się nie dzieje.Jakby połączenia między nimi nie było.Co robić? :frowning:

ja jak kupiłem irde to żadnych sterow nie instalowałem, porostu podłączyłem ją i działało, może je odinstaluj i sprobuj tak jak ja

ja z moim k300i też miałem taki problem .PC Suite nie wykrywał podczerwieni . musisz “poszukać” ruszając telefonem ( skutkuje czasem ) bądź spróbować podłączyć irde do innego wejścia USB ( też czasem pomaga )

Też bym tak zrobił,ale jak podłaczam kabel,to mi wyskakuje kreator instalacji.

mi tez wyskakiwał bo on zawsze wyskoczy jak jest nowy sprzęt ale klikałem anuluj i było dobrze

Ostatnio jak podłączyłem,wykrył komputer,ale po chwili mi to pisało i przerwało.

Pisze mi przerwane łącze bezprzewodowe,że moje łącze jest zablokowane.

ja tam używam irdy do łączenia nokii 6020 z kompem i se k700i z kompem i jedynie co instalowałem to stery a żadnego programu nie potrzebuje. dodam że mam windowsa xp i sam wykrywał nowe urządzenie jedynie kreator raz mnie wkurzył to wziołem dalej kilka razy i teraz brak jakich kolwiek problemów

irda jest do niczego kłopoty i szybkość przesyłania danych emów :grab:

tylko mniejsza ilość telefonów obsługuje BT a kabel pasuje do jednego lub dwóch telefonów i nie zawsze wykryje