Lączenie z neostradą bez aplikacji dostępowej? - czy to

No właśnie czy jest to opłacalne dla komputera (mniej zużywania cpu i ram i takich tam)

Znalazłem w necie kilka artykułów o łączeniu z neo bez aplikacji dostępowej która jak twierdzą wszystkie artykuły zużywa duzo ramu i mocy cpu.

Czy to się opłaca? Chodzi mi oto czy jest to bezpieczne i czy naprawdę komputer zostanie choć trochę odciążony?

Z góry dzięki za odpowiedź

PS: Jak ktoś chce przeczytać któryś z nich to niech wpisze w googlach łączenie neostrady bez aplikacji dostępowej 8)

3*tak :mrgreen:

i wszystko OK

Nie ma prównania.Najgorsze jest to badziewne okienko Neo.Wywaliłem wszystko,ściągnąłem stery pod Speedtouch’a,połączenie skonfigurowałem ręcznie i wrzuciłem do Autostaru i wraz ze startem Windy startuje Neo.Fakt że takie połączenie zużywa chyba 5 razy mniej RAM-u i jest lżejsze dla systemu.

Hahaah :smiley: Oczywiście, że lepsze. Zainstaluj “autoconnect”. A pozatym najlepszy jest router.

Do zestawienia połączenia wystarczy prawidłowo zainstalowany modem oraz login i hasło do usługi (i skonfigurowane połączenie w panelu sterownia w połączeniach sieciowych). Kobylasty dialer Tepsy nie jest do niczego potrzebny.