Ładowanie telefonu K750i

Witajcie! Mam pytanie do posiadaczy telefonu Sony Ericsson K750i mianowicie po całonocnym ładowaniu do pełna włączam telefon i wchodzę w status telefonu. Tam stan baterii wynosi 96%. Czy to normalne? Bo jak dla mnie to 4% brakuje do pełna. Jak to wygląda u innych?

Pozdrawiam!

enjoypoznan nie wiem czy to jest normalne, ale też mam zawsze 96%. Być może to wynik źle sformatowanej baterii? ;/

Co do formatowania to jestem pewien że zrobiłem to dobrze. :slight_smile: Na dodatek czytałem że tej baterii się nie formatuje ja jednak to zrobiłem.

Coraz bardziej upewniam się że to normalne i nie mamy się czym przejmowac. A co na to inni posiadacze?

PS: dodam że telefon “trzyma” mi ponad tydzień wiec opcja złego formatowania raczej odpada.

U mnie to samo, możliwy błąd odczytu lub niedopracowane oprogramowanie, czyli wszystko raczej gra.

u mnie też tak skacze 100% , a potem nagle 96% ,

skacze procentowo zazwyczaj o 5 - w dół potem wraca , jakby się sama doładowywała :smiley: :smiley: :smiley:

Jeśli ładuję ładowarką, to dochodzi spokojnie do 100%, ale po 3-4 godzinach ładowania.

Jeśli ładuję poprzez USB, to jest maksymalnie 92%.

Sory że się wtrące ale mam to samo w SE W200i. To normalne.

Baterii w k750i się nie FORMATUJE! !!