Ładowarka do starego laptopa

Witam. Szukam ładowarki do mojego laptopa HYUNDAI P571 , lecz nie wiem jak ja odpowiednio dobrać- wejście itp. Gdyby ktoś znał zamiennik, który będzie napewno pasował prosiłbym o podanie nazwy lub najlepiej linku do strony (np allegro). Pozdrawiam

sprawdź jak wygląda wtyczka oraz parametry wyjściowe (prąd i napięcie) i szukaj :slight_smile:

Czasem są ładowarki uniwersalne z wieloma wtykami. Jeśli chodzi o parametry, to napięcie zasilacza powinno być takie samo, natomiast prąd może być wyższy.

DC INPUT :20V 5A to które może być wyższe a które to samo?:slight_smile: a z wejściem jest taka sprawa że myślałem że może ktoś znajdzie na internecie jakie jest do niego wejście (ja z telefonu nie ogarnę) i mi powie. Bo chyba jak zmierze linijka to tak nie będzie działało :wink:

Obejrzyj sobie te końcówki - http://allegro.pl/uniwersalny-zasilacz- … 04807.html

x-com jest w kilku miastach, więc możesz “przymierzyć”

Choć ten zasilacz wydaje się za słaby - potrzebujesz takiego który przy 20V będzie miał moc 100W. Prąd (5A) może być większy, gdyż mniejszy prąd na wyjściu zasilacza zbytnio go obciąży, w efekcie czego przedwcześnie skończy żywot :wink: