LAG komputera . Pomocy!

Witam Wszystkich.

Nie wiedziałem dokładnie gdzie umieścić ten temat więc napisałem tu. Jeżeli powinien być gdzie indziej to wybaczcie. Mam pewien problem. Otóż po włączeniu każdej gry mój komputer dostaje dziwnych lagów. Te lagi są w równym odstępie czasu oraz tyle samo trwają. Przy każdej grze tak mam bez względu na to czy to jakaś stara czy nowa

gra. Trochę mnie to irytuje ponieważ takie zaciny komputera nie umożliwiają mi dalszej gry np. NFS. Jeżeli np. gram w grę np. MU Online i stoję postacią lub chodzę w miejscu gdzie zbytnio mało się dzieje to nie ma żadnych lagów, za to jak pójdę w inne miejsce gdzie już coś się dzieje to od razu komputer zaczyna się zacinać. Nie mam pojęcia już co z nim robić… Wirusów

nie ma. Sprawdzałem. Sterowniki do grafy wczoraj zainstalowałem najnowszy jaki mógł być. Niedawno był zainstalowany Windows 7 x64bit. Proszę o pomoc.

Dane mojego komputera

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.9GHz

Ram: 4GB

Płyta Główna: Asus M2A-MX Motherboard

Karta Graf: GeForce 9600GT 512x256

Pozdrawiam.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Na początek:

  • na innym systemie jak było ?

  • jak tam temperatury wszystkiego ?

  • zasilacz

  • karta grafiki

  • inne

Może jak był wgrywany nowy system nie zostały wgrane sterowniki do płyty głównej ? - pamiętaj, że wszystkie sterowniki muszą być do wersji 64 bitowej. Wrzuć jakiś test typu 3DMark03 lub 06 i zobacz.